Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7515-532-7
Autor: Agnieszka Maciąg
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Znak

Dawno temu marzyliśmy, że pewnego dnia wsiądziemy do auta i wyruszymy przed siebie. Gdzie nas oczy i serca poniosą. Spełnienie tego marzenia przekładaliśmy z roku na rok. Zawsze było coś ważniejszego i pilniejszego do zrobienia. Gdy moja córeczka skończyła pięć lat, marzenie o podróży znów się we mnie odezwało: „Nie odkładaj życia na później. Nie czekaj na lepszy czas. Marzenia się nie spełniają – to ty je spełniasz”. Podjęłam decyzję: jedziemy!

Wraz z moimi bliskimi wyruszyłam do Ligurii, na Lazurowe Wybrzeże i do Prowansji, aby odnaleźć piękno i inspirację. Nie wszystko przebiegało tak, jak to sobie zaplanowałam. Odkryłam jednak o wiele więcej, niż się spodziewałam. To, co ziemskie, i to, co boskie, splotło się ze sobą w osobistą opowieść o podróży do… kobiecej duszy.

Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie to książka o życiu, tej najważniejszej podróży – do swojego serca. Agnieszka Maciąg dzieli się z czytelniczkami przemyśleniami iinspiracjami dotyczącymi wewnętrznego rozwoju, aby mogły odnaleźć w sobie siłę do spełniania marzeń i potrafiły dostrzec w każdym zdarzeniu, nawet trudnym, wartość i sens.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Agnieszka Maciąg

 • Liczba stron: 

  352

 • Wymiary: 

  155x215

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7515-532-7

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...