Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65400-11-6
Autor: David R. Hawkins
Dostępność: 48 godzin
EAN: 9788365400116
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Virgo

Wprowadzenie do książki

Sukces jest dla Ciebie

  Doktor David R. Hawkins zostawił nieopublikowany rękopis pt. Sukces jest dla Ciebie. Zajmując się całe życie biznesem, poznałem zarówno sukces, jak i porażkę, więc nie mogłem się doczekać poznania tego, co doktor miał do powiedzenia na ten temat. Wiele lat temu, gdy prowadziłem firmę Illuminations, pracowałem ze wspaniałym człowiekiem, który znacznie przyczynił się do rozbudowania małej firmy Starbucks w globalną sieć. Pewnego dnia opowiedział mi o tym, jak ważne jest kierowanie się tymi samymi wartościami w każdej życiowej roli. Dodał, że większość ludzi odgrywa wiele ról: jedną w pracy, inną w domu, jeszcze inną w życiu duchowym. Według niego ludzie osiągają pełnię możliwości, gdy wiedzą, kim są, i kiedy kierują się tymi samymi wartościami we wszystkich sferach swojego życia.
  Praca doktora Hawkinsa pomaga nam odkryć tę najważniejszą rolę - to kim naprawdę jesteśmy, i odnieść to do wszystkich swoich życiowych doświadczeń. W książce Sukces jest dla Ciebie doktor przeplata swój sposób postrzegania życia praktycznymi i niezmiennymi spostrzeżeniami, które dotyczą uniwersalnych zasad oraz różnic pomiędzy wyobrażeniami o rzeczach a ich istotą..
  Osoby, które znają dorobek doktora, będą zachwycone tym, jak Sukces jest dla Ciebie łączy ich dotychczasową wiedzę z kwestią sukcesu w biznesie. Czytelniku, uśmiechniesz się podczas lektury różnych opowieści, między innymi tej o restauracji, w której z uporem podaje się tylko malinowy sos winegret, chociaż klient chce po prostu znany mu sos tysiąca wysp czy sos z niebieskiego sera pleśniowego..
   Jeśli jednak jeszcze nie poznałeś prac doktora Hawkinsa, ta książka jest doskonałym wprowadzeniem. Zawiera głębokie spostrzeżenia, które pozwolą ci osiągnąć to, czego pragniesz. Przedsiębiorcom doktor mówi, że służyć należy tylko jednemu klientowi. Wyjaśnia też dlaczego tak jest. Jeśli planujesz biznes, ta książka jest bezcennym źródłem informacji. Przeczytaj ją zanim zaczniesz i zawsze trzymaj pod ręką..
.
   Po przeczytaniu rękopisu postanowiłem zastosować przedstawione w nim zasady. Natychmiast przypomniałem sobie jakie jakości sprawiły mi największą satysfakcję w życiu zawodowym. Odkryłem też aspekty, w których byłem zablokowany i odzyskałem w nich wolność. Kilka miesięcy później, gdy w pracy zmagałem się ze stresem, żona zasugerowała, żebym zajrzał do rękopisu doktora. Prawdę powiedziawszy, jej sugestia mnie rozdrażniła, ale następnego dnia wziąłem rękopis do ręki i przeczytałem jeden rozdział. Stres minął natychmiast. Postanowiłem że niniejsza książka będzie miała swoje stałe miejsce na moim biurku..
   Traktuj książkę Sukces jest dla Ciebie jako wprowadzenie do biznesu i życia.

   Kto nie chciałby odnieść sukcesu? Ile znamy osób, które dążą do przeciętności lub, co gorsza, porażki? Prawdopodobnie ani jednej. Jeżeli każdy pragnie sukcesu, dlaczego tak niewielu osobom udaje się go osiągnąć? W książce Sukces jest dla Ciebie doktor David R. Hawkins omawia powyższe zagadnienia i udziela praktycznych wskazówek, które prowadzą do źródła prawdziwego sukcesu - tego jacy jesteśmy i co sobą reprezentujemy.
   Rękopis tej książki powstał w roku 1991. Od tamtej pory niemal całkowicie zmieniła się technologia. Chociaż powszechny dostęp do internetu sprawił, że przedawniło się wiele wcześniejszych systemów informacji, przekonamy się, że podstawowe zasady budowania sukcesu pozostały niezmienne. Doktor Hawkins zachęca do wypróbowania tych ponadczasowych zasad.
   Czytelnicy zauważą, że doktor Hawkins czerpie z własnych doświadczeń weterana drugiej wojny światowej, biznesmena, psychiatry i naukowca, by zilustrować swoje postulaty.
  Niektóre przykłady dzieją się w realiach technologicznie nieaktualnych (w dobie internetu możemy spokojnie darować sobie zasięganie informacji telefonicznej o repertuarze kin), lecz mówi o bardzo aktualnych sprawach, jeśli chodzi o meritum tego, czym jest sukces i jak go osiągnąć. Poczucie humoru Autora, w połączeniu z bezpretensjonalnym stylem sprawia, że czujemy się jak jego towarzysze w tej podróży.
   Przez całe życie doktor Hawkins był oddany niesieniu miłości, zmniejszaniu cierpienia i promowaniu sukcesu innych ludzi. Jego pokaźne życiowe osiągnięcia wynikały z tego, jaki był, i odzwierciedlały zasady, według których postępował. Odnosił sukcesy niemal we wszystkim czego się podjął. Zasady przedstawione w tej książce zrodziły się z osobistego doświadczenia kilkudziesięciu lat życia oraz licznych przedsięwzięć, a ich skuteczność została udowodniona. Jak większość ludzi sukcesu, doktor Hawkins był pokorny, przystępny, życzliwy, wspaniałomyślny, współczujący, kochający, radosny, zabawny i wspierający życie we wszystkich jego przejawach. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam przebywać w jego obecności.
   Książka jest darem serca przepełnionego wdzięcznością dla wszystkich, którzy naprawdę pragną sukcesu.

Dr Donna L. Robinson

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  David R. Hawkins

 • Tytuł oryginału: 

  Success Is for You. Using Heart-Centered Power Principles for Lasting Abundance and Fulfillment.

 • Liczba stron: 

  218

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-65400-11-6

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Emilia Bogdan

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...