Sekrety Pierścienia Atlantów
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-88351-00-6
Autor: Leszek Matela
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Sekrety pierścienia Atlantów

    Historia archeologii zna wiele przedmiotów, których wiek, pochodzenie a często i przeznaczenie pozostają, mimo wielu starań, niewyjaśnione. Niektóre z takich znalezisk uchodzą za wytwory zaginionych cywilizacji lub kontynentów. Słynny stał się dysk znaleziony w Fajstos na Krecie. Powiada się, że pochodzi on z Atlantydy. Dysk pokryty jest tajemniczymi znakami, których do tej pory nie udało się rozszyfrować.     Badałem kiedyś miejsce, w którym został on znaleziony, przyglądałem się oryginałowi w muzeum, a nawet kupiłem sobie dokładną replikę tajemniczego dysku. Jest on według mnie świadectwem ogromnego poziomu wiedzy z Atlantydy. Dysk z Fajstos powinniśmy potraktować jako rodzaj antycznego CD-ROM-u, zawierającego ogromną ilość informacji, świadczących o poziomie zaawansowania technicznego oraz cywilizacyjnego przed tysiącami lat. Dysk eksponowany dziś w Muzeum Archeologicznym w lraklionie zawiera mnóstwo danych astronomicznych, pomocnych nie tylko w nawigacji, ale też ustalaniu świąt religijnych i rytmów kosmicznych. Zastanawia fakt, skąd w tamtym czasie wiedziano tak wiele o otaczającym nas świecie.
Innym przedmiotem, któremu przypisuje się atlantydzkie pochodzenie i który przykuwa uwagę licznych badaczy jest znak Atlantów, znany przede wszystkim z pierścienia. Ponieważ jest on nie tylko przedmiotem tajemniczym, ale również mającym coraz to nowe zastosowania praktyczne, postanowiłem poświęcić mu tę książkę. Znajdują w niej Państwo zarówno historię tego znaku, informacje o Atlantach i ich wiedzy, o sztuce wykorzystywania oddziaływań symboli na otoczenie, o ich badaniach czy wreszcie wyczerpujące wskazówki o praktycznym zastosowaniu tego znaku dla dobra człowieka.
   Książka zawiera też szczegółowe informacje o wahadle atlantydzkim OT skonstruowanym przeze mnie przy współudziale Otylii Sakowskiej. Wahadło to może być używane nie tylko w profilaktyce zdrowotnej i terapii, ale również do pobudzania zdolności prekognicyjnych i telepatii. Otoczka energetyczna powstająca wokół wahadła stwarza też rodzaj tarczy chroniącej człowieka przed różnego rodzaju szkodliwymi wpływami z zewnątrz.
   Wiedza atlantydzka została też spożytkowana do skonstruowania innej ciekawej promieniującej formy, a mianowicie krzyża Atlantów, o którym również możecie przeczytać Państwo w osobnym rozdziale tej książki.
   Doświadczenia wskazują, iż niezwykłe znaki i symbole, których pochodzenie przypisywane jest legendarnym Atlantom, mogą znaleźć szerokie zastosowanie przez człowieka XXI wieku. Dzięki nim uzyskujemy szeroko pojęte wsparcie, w tym pomoc nie tylko zdrowotną, ale i ezoteryczną.

   Autor pragnie podziękować osobom, których zarówno uwagi, jak i prace badawcze były bardzo pomocne w powstaniu tej książki. W szczególności chciałbym wymienić: Reginę Sidorkiewicz, Otylię Sakowską, Grzegorza Ciszaka i Janusza Wilczewskiego. Dziękuję również za udostępniony materiał ilustracyjny.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Leszek Matela

 • Liczba stron: 

  96

 • Wymiary: 

  143x204

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-88351-00-6

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...