Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64437-89-2
Autor: Napoleon Hill
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788364437892
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Studio Emka

Wprowadzenie do książki

Plan pozytywnego działania

   Książka nasza zawiera 365 cytatów z dzieł Napoleona Hilla, po jednym na każdy dzień roku. Każdemu wyjątkowi towarzyszy inspirujące przesłanie, które interpretuje i analizuje słowa autora i mówi, w jaki sposób możesz w swym codziennym życiu zastosować jego pełne mocy koncepcje. Zasady zdobywania sukcesu, które Hill uczynił nieśmiertelnymi w swych poczytnych książkach, wytrzymały próbę czasu, ponieważ dają się zrealizować. Autor nie powiedział nam po prostu co robić; wyjaśnił nam jak to robić. Ludzie na całym świecie zgromadzili wielkie majątki i zdobyli prawdziwe bogactwa życia, stosując jego filozofię sukcesu.
   Podczas lat wspólnej pracy doktor Hill i ja podejmowaliśmy wysiłki przemiany życia na lepsze przez motywowanie ludzi do nauczenia się udowodnionych zasad sukcesu i przystąpienia do działania. Uwierzyłem wtedy żarliwie i dzisiaj nadal w to wierzę, że kiedy wdrożysz wypróbowaną i prawdziwą ideę pozytywnej postawy umysłowej, to nie tylko sięgniesz po cele, jakie sobie wyznaczasz - lecz także pomożesz przemieniać świat na lepszy.
   Niezależnie od tego, kim jesteś, to w odniesieniu do ciebie samego i twojego własnego życia jesteś najważniejszy spośród żyjących. Wierz w siebie i buduj na swych pozytywnych doświadczeniach. Pracuj, by rozwijać pozytywne i dobre cechy. Koncentruj się na nich ze wszystkich sił, ponieważ właśnie dzięki zastosowaniu zasad pozytywnej postawy umysłowej kształtujesz szczere przekonanie o tym, iż nie możesz zawieść oraz że powiedzie ci się we wszystkim, w czymkolwiek zechcesz.
   Konieczne jest również, abyś zdał sobie sprawę z tego, że wiedza sama w sobie nie stanowi siły -to tylko potencjalna siła. Posiadasz już tę niemal nieograniczoną potencjalną siłę przez cudowny ludzki komputer, który nazywamy mózgiem i układem nerwowym. Na kolejnych stronach książki dowiesz się, jak uruchomić swój wewnętrzny potencjał i przemienić potencjalną w prawdziwą moc przez działanie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Napoleon Hill

 • Tytuł oryginału: 

  Napoleon Hill's Positive Action Plan

 • Liczba stron: 

  300

 • Wymiary: 

  115x180

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64437-89-2

 • Tłumacz: 

  Ewa Czerwińska

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy