Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7758-304-3pak
Autor: Brian Tracy
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788377583043
Koszt wysyłki od: 3.95 PLN
Wydawca: Muza

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Maksimum osiągnięć
Księgarnia Łódź
1x Zarządzanie czasem

Pakiet 2 książek Briana Tracy:

 • Maksimum osiągnięć
 • Brian Tracy udziela prostych, jasnych i – co najważniejsze – bardzo praktycznych wskazówek, jak czuć się szczęśliwym i wolnym, odnaleźć spokój duch, wyzbyć się niszczących negatywnych uczuć, zyskać pewność siebie i odnieść sukces. Jest wiarygodny, opowiada bowiem o własnej drodze życiowej. Osiągnął sukces w biznesie, mimo że pochodził z ubogiej rodziny i do wszystkiego musiał dochodzić samodzielnie. Maksimum osiągnięć pokazuje, jak ruszyć w kierunku najlepszej wersji siebie, podnieść jakość swojego życia, cieszyć się życiem, jednocześnie efektywnie zarządzając ważnym przedsięwzięciem, jakim jest bycie sobą.
 • Zarządzanie czasem
  Czy wystarcza nam czasu na wszystko? Większość z nas na podobne pytanie odpowie „nie”. W rzeczywistości jednak każdy z nas ma go więcej, niż mu się wydaje, tylko nie umie nim zarządzać. Z książką Briana Tracy’ego nauczymy się, jak w krótkim czasie osiągnąć więcej, lepiej zarabiać i bardziej cieszyć się życiem. Dzięki skutecznym strategiom i technikom dowiemy się jak: zyskać dwie godziny pracy dziennie, poznając psychologię efektywnego zarządzania czasem, szybciej podejmować lepsze decyzje, wytyczać jasne cele i koncentrować wysiłki na właściwych działaniach, efektywniej radzić sobie ze złożonymi zadaniami, skutecznie wykorzystywać metody zwiększające produktywność..

Maksimum osiągnięć

Autor: Brian Tracy

Wydawnictwo: Muza

Rok wydania: 2020

Oprawa: Miękka

Liczba stron:336

Numer ISBN: 978-83-287-1473-1

Jak skutecznie grać rolę „kowala własnego losu”

Brian Tracy udziela prostych, jasnych i – co najważniejsze – bardzo praktycznych wskazówek, jak czuć się szczęśliwym i wolnym, odnaleźć spokój duch, wyzbyć się niszczących negatywnych uczuć, zyskać pewność siebie i odnieść sukces. Jest wiarygodny, opowiada bowiem o własnej drodze życiowej. Osiągnął sukces w biznesie, mimo że pochodził z ubogiej rodziny i do wszystkiego musiał dochodzić samodzielnie.

"Maksimum osiągnięć" pokazuje, jak ruszyć w kierunku najlepszej wersji siebie, podnieść jakość swojego życia, cieszyć się życiem, jednocześnie efektywnie zarządzając ważnym przedsięwzięciem, jakim jest bycie sobą.

Zarządzanie czasem Jak w krótkim czasie osiągnąć więcej, lepiej zarabiać i bardziej cieszyć się życiem

Autor: Brian Tracy

Wydawnictwo: Muza

Rok wydania: 2020

Oprawa: Miękka

Liczba stron:240

Numer ISBN: 978-83-287-1473-1

Czy wystarcza nam czasu na wszystko? Większość z nas na podobne pytanie odpowie „nie”. W rzeczywistości jednak każdy z nas ma go więcej, niż mu się wydaje, tylko nie umie nim zarządzać.

Z książką Briana Tracy’ego nauczymy się, jak w krótkim czasie osiągnąć więcej, lepiej zarabiać i bardziej cieszyć się życiem. Dzięki skutecznym strategiom i technikom dowiemy się jak:

 • zyskać dwie godziny pracy dziennie, poznając psychologię efektywnego zarządzania czasem,
 • szybciej podejmować lepsze decyzje,
 • wytyczać jasne cele i koncentrować wysiłki na właściwych działaniach,
 • efektywniej radzić sobie ze złożonymi zadaniami,
 • skutecznie wykorzystywać metody zwiększające produktywność.

Brian Tracy, bazując na wynikach ponad 25-letnich badań nad strategiami zarządzania czasem, stosowanymi przez ludzi sukcesu, stworzył prosty i efektywny system, dzięki któremu każdy z nas może podnieść jakość swojego życia – i to w ciągu kilku tygodni!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Brian Tracy

 • Liczba stron: 

  336, 240

 • Wymiary: 

  155x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...