Wiem co myślisz Sekret czytania w myślach
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-550-3
Autor: Thorsten Havener
EAN: 9788373775503
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Fragment książki Wiem co myślisz Sekret czytania w myślach

   Ciągle ktoś mnie pyta: „Jak Pan to właściwie robi, Panie Havener?". Uzasadniona ciekawość - jednak w odpowiedzi leży cała moc mego kapitału. Ze zrozumiałych przecież względów. To pytanie stawiano mi tak często, że po jakimś czasie zacząłem się zastanawiać, czy aby nie podzielić się kilkoma ważnymi technikami tego zjawiska z ogółem społeczeństwa.

   Wtedy powstała idea napisania książki Wiem co myślisz: udostępnię wgląd w skrzynkę moich narzędzi, instrumentów mentalnych. Mógłbym przecież przedstawić, jakie to metody byłyby do wykorzystania w życiu codziennym, a nie tylko na scenie. Idąc dalej tym tropem, mógłbym opowiedzieć, jak ja tych sposobów do tej pory używałem i co wtedy czułem, lub jakie miałem przeżycia, od kiedy je stosuję.
   Dokładnie o tym będzie książka Wiem co myślisz. Jak już sam posiądziesz podstawy sztuki skutecznej obserwacji, myślenia i wartościowania, może będziesz mógł tak, jak ja zbliżyć się do myśli innych ludzi. Krok po kroku.

   Chciałem właściwie powiedzieć tak: już 12. kwietnia 1986 roku został przesądzony mój los. Moje życie potoczyłoby się zupełnie inaczej, gdyby mój brat nie kupił sobie wcześniej kilku gadżetów, dotyczących zabawy w magię. Z tego powodu dedykuję właśnie mojemu bratu - Christianowi -tę książkę. Z przesłaniem, jak bardzo mi Ciebie brakuje.

Monachium, listopad 2008 rok
Thorsten Havener

    W książce Wiem co myślisz byłem bardzo szczery, opowiadałem ze szczegółami fakty z mojego życia prywatnego, podzieliłem się wieloma własnymi myślami. Moim celem było wprowadzenie cię w tajniki mojej sztuki. Wszystko, co tu, w tej pozycji opisałem, jest dla mnie codzienną rzeczywistością i rutyną. Jestem, jak wiesz, nie jakimś naukowcem, ale prowadzę wykłady i seminaria oraz pokazuję programy typu show, a robię to, aby umożliwić ludziom zabawę z tą wiedzą, którą posiadam, a następnie o niej rozmawiać.
Wszystkie przedstawione metody mentalne są przeze mnie używane na co dzień, zrobiły już wiele dobrego w moim życiu. Życzę ci z całego serca, aby chroniły również twój dzień powszedni. Dla uzyskania sukcesów i szczęśliwego życia, dającego pełne zadowolenie.
Przy ponownym czytaniu tej książki przyszło mi do głowy, że wprawdzie opisałem wiele technik, ale ich nie wyjaśniłem. Nie chodzi jednak o to, aby wszystko udowadniać. Ważne dla mnie jest to, abyś się uwrażliwił na takie rzeczy. Jeśli potraktujesz sprawy i rzeczy bez uprzedzeń - co na ogół jest bardzo trudne i wymaga intensywnego treningu - zobaczysz świat takim, jaki on naprawdę jest, a wtedy będziesz mógł zmierzyć i sprawdzić działanie tego, co czujesz i przyjmujesz.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Thorsten Havener

 • Tytuł oryginału: 

  Ich weiss was Du denkst

 • Liczba stron: 

  201

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-550-3

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Jurczak

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy