Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7778-941-4
Autor: Mustafa Djamgoz, Jane Plant
EAN: 9788377789414
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Burda

Wprowadzenie do książki

Pokonać raka

10 stopniowy plan, który pomoże Ci pokonać raka lub mu zapobiec

   Medycyna musi być konserwatywna! Do zaakceptowania nowych idei potrzeba wiele czasu. A nawet wtedy, gdy już się przyjmą, badania kliniczne mogą trwać wiele miesięcy (a nawet lat), zanim uzyska się dowody skuteczności i nowy lek lub procedura medyczna zostaną wprowadzone do praktyki klinicznej. Jednakże coraz częściej ośrodki wspierania chorych na raka działające w szpitalach kilku miast w Wielkiej Brytanii, takie jak Maggie’s Cancer Caring Centres*, wykazują bardziej zintegrowane podejście do leczenia raka. W naszej książce przyjęliśmy takie właśnie, całościowe podejście do zapobiegania i leczenia raka, oparte na podstawach naukowych, łączące tradycyjne leczenie z najlepszymi terapiami uzupełniającymi, takimi jak dieta i wysiłek fizyczny. Informacje i porady, jakich udzielamy, opierają się w głównej mierze na naukowo zweryfikowanych publikacjach, a każdy rozdział został zrecenzowany przez co najmniej dwóch ekspertów w danej dziedzinie. W każdym prezentowanym przypadku nasze stanowisko jest oparte na solidnych podstawach naukowych. W tekście podajemy odwołania do bibliografii, o ile zatem czytelnik lub jego lekarz mają takie życzenie, mogą pogłębić swą wiedzę na poszczególne tematy.
   Książka jest podzielona na 10 rozdziałów, z których każdy reprezentuje jeden krok na drodze do zdrowego życia - najlepiej bez raka! Szansą na zapobieżenie chorobie nowotworowej lub doprowadzenie do remisji jest zrozumienie jej istoty, czym jest, jak się rozwija i jak postępuje, jakie są dostępne metody leczenia i w jaki sposób zagwarantujemy, że nasze ciało osiągnie optymalną kondycję do walki z chorobą.
    Pierwszy z opisanych przez nas dziesięciu kroków przedstawia współczesne, racjonalne i naukowe wyjaśnienie, czym jest rak. Potem przeprowadzimy czytelników przez wszystkie aspekty konwencjonalnego leczenia, terapii uzupełniających (komplementarnych) oraz pokażemy, na czym polega modyfikacja diety i stylu życia. Mamy nadzieję, że opisane przez nas etapy pomogą czytelnikom w pokonaniu choroby, uzyskaniu nad nią kontroli lub - najlepiej - uniknięciu zachorowania. Każdy rozdział (inaczej — krok) stanowi samodzielną całość i można go czytać osobno. Czytelnik może też chcieć przeczytać całą książkę, by dowiedzieć się wszystkiego o najlepszych sposobach pokonania choroby. Informacje naukowe podane są w ramkach, i można je pominąć w trakcie lektury, łub wrócić do nich później.
   Niezależnie od tego, w jaki sposób będziesz chciał, czytelniku, wykorzystać tę książkę - życzymy ci wszystkiego najlepszego na drodze do zrozumienia i pokonania raka.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Mustafa Djamgoz, Jane Plant

 • Tytuł oryginału: 

  Beat Cancer: The 10-Step Plan to Help You Overcome and Prevent Cancer

 • Liczba stron: 

  380

 • Wymiary: 

  130x190

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7778-941-4

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...