Wczytuję dane...
KOD: 978-83-9315-371-8
Autor: Jewgienij Lebiediew
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: AlterMed

Wprowadzenie do książki

Wszystko można wyleczyć TOM.2

   Schematy, żywienie i zalecenia z pierwszej książki "Wylecz się z raka" pozwoliły samodzielnie uporać się z nowotworami wielkości do 20 mm bez przerzutów oraz z przerzutami po usunięciu pierwotnego nowotworu.
   W niniejszej książce zawarte są skuteczne schematy leczenia raka szyjki macicy we wszystkich stadiach choroby, nowotworu piersi T2 i T3 oraz z przerzutami po usunięciu podstawowego nowotworu. Z nowotworami T2 i T3 jelita prostego, esicy i poprzecznicy, z oddzielnymi nowotworami przysadki i mózgu, tarczycy do IV stadium włącznie, białaczkami, chło-niakami, ziarnicami, cystami wątroby, trzustki i oddzielnymi rodzajami raka płuc (niezaniedbanymi).
   Praktyka 2006 roku znów nieuchronnie świadczy o tym, że metody leczenia praktykowane na oddziałach onkologicznych są przestępcze. Wśród pacjentów, którzy przeszli cykle chemioterapii i naświetlania liczba wyleczonych stanowi mniej niż 1/3. Tyle samo jest wyleczonych osób, które przez wiele lat chorowały, miały procesy onkologiczne w IV stadium z przerzutami.
   Wydanie drugiej książki w sposób zadziwiający pokryło się w czasie z wydaniem piątej części książki „Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych” Olgi Jelisejewej. Książka Wszystko można wyleczyć napisana jest bardzo mądrze i z pierwszą połową tekstu aż do rozdziału „Metoda Szewczenki”, z jej wnioskami i zaleceniami, zgodzi się każdy praktykujący zielarz. Druga część, zaczynająca się od 85 strony, nie jest równie interesująca, gdyż zawiera informacje ogólnikowe, zgodne z błędnymi wyobrażeniami różnych autorów.
   Nas interesują w jej książce strony 30 i 31 - „Wnioski doktor Huldy Clark potwierdzone w praktyce”.
   Wyjątkami są: rak szyjki macicy, nowotwory mózgu, białaczka, chłoniaki, ziarnica, ponieważ są one spowodowane jednym lub kilkoma wirusami, najprawdopodobniej podrażniającymi pierwotniak przekazywanego dziedzicznie, do którego już w fazie rozwoju choroby dołącza infekcja grzybicza i bakteryjna. Na przykład rak szyjki macicy w większości przypadków powstaje przy udziale infekcji HPV. Przy raku trzonu macicy do grupy infekcji dołączają z reguły przywry krwi. Pozostałe zaś wnioski doktor Huldy Clark co do przyczyn raka są niezwykle interesujące.
   Z książki Jelisejewej (część piąta, strony 30 i 31) wynika, że wnioski te potwierdzone są przez praktykę ostatnich lat.
  U chorych z nowotworem jelit w drugim, trzecim lub czwartym miesiącu leczenia według doktor Huldy Clark wychodzą „gniazda” pasożytów lub mnóstwo drobnych robaków, a następnie gniazda.
  Jeśli nowotwór jelit znajduje się w III lub w IV stadium, do takiego porażenia dochodzi jeszcze porażenie wątroby i górnych odcinków jelit (bez wątpienia jest to opistorch - przywra w jednej z faz swego rozwoju).   Ciężko chory nie zawsze zdąża oczyścić się i wytrzymać wydalenie ginących pasożytów z wątroby.
  Jeśli chory nie zdążył oczyścić jelit, jak należy, i przywrócić ich pracy, to nie upora się z wydaleniem przyczyny choroby, dlatego niemal niemożliwe jest wyleczenie na wpół sparaliżowanych pacjentów, chociaż w tym roku znów jeden raz udało się to osiągnąć. Przy leczeniu zaniedbanych nowotworów piersi zauważa się wydalanie martwych pasożytów z wątroby.
  U chorych występują ciężkie wymioty niekiedy podobne do krwi lub dwa-trzy dni dreszczy, temperatura 40°C, a następnie biegunka o niezwykle przykrej woni. W tej książce jest bardzo wiele listów od chorych, którzy wyzdrowieli lub zdrowieją. W przypadkach, w których ich leczenie potwierdzało wnioski doktor Clark, redaktor wydania wstawia odnośnik z wyjaśnieniem.
  Stało się w końcu jasne, że leczenie raka należy zaczynać od oczyszczenia jelit i kontrastowych procedur powietrznych trwających cztery-pięć miesięcy. Jeśli chory nie jest osłabiony, to powinien połączyć procedury powietrzne z leczeniem według schematów z drugiej książki.
  Osoby osłabione powinny zaczynać leczenie od oczyszczenia jelit, kontrastowych procedur powietrznych i zażywania wyciągu z tojadu według schematu, aż do ustabilizowania stanu i przywrócenia ogólnego dobrego samopoczucia, a następnie przejść do schematów wspieranych kontrastowymi procedurami powietrznymi.
   W przypadku raka szyjki macicy, raka macicy, pęcherza moczowego, białaczki, ziarnicy, nowotworów mózgu i chłoniaków z chorobą można się uporać również z pominięciem kontrastowych procedur powietrznych.
  Każdy powinien wiedzieć, że może pokonać swą chorobę jedynie pod warunkiem, że na zawsze przestanie naruszać prawa przyrody. Drodzy Przyjaciele, czytajcie, porządkujcie swe życie i zdrowiejcie!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jewgienij Lebiediew

 • Liczba stron: 

  218

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-931537-1-8

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...