Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8272-588-9
Autor: Hill Chase
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788382725889
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Vital

Siedem prostych kroków, dzięki którym usuniesz gonitwę myśli i toksyczne zachowania. Oczyścisz umysł oraz pokonasz swoje lęki

Jak pozbyć się negatywnych myśli poznaj prosty plan, dzięki któremu pozbędziesz się nadmiernego myślenia

Otaczająca nas rzeczywistość potrafi być niezwykle przytłaczająca. Jesteśmy non stop zalewani negatywnymi informacjami, wpaja się nam, że musimy być coraz lepsi, wydajniejsi, bardziej pracowici. Taki stan rzeczy niestety przyczynia się do nadmiernego myślenia. A to niestety prosta droga do powstawania stanów lękowych, niepokoju, depresji i braku motywacji. Dlatego z pomocą przychodzi ta o to książka. Dzięki niej poznasz prosty i skuteczny 7-etapowy plan, który popchnie twój rozwój osobisty w nowym kierunku. Nauczysz się przekształcać toksyczne schematy w pozytywne doświadczenia, które sprawią, że będziesz osobą pewniejszą z silnym poczuciem własnej wartości. Dodatkowo dowiesz się, jak nadmierne myślenie wpływa na naszą neuroplastyczność oraz skuteczne sposoby na stres. Odpowiedź na pytanie, jak pozbyć się negatywnych myśli, aby osiągnąć spokojny umysł, znajduje się w zasięgu twojej ręki.

W jaki sposób nadmierne myślenie przyczynia się do powstawania niepokoju, stanów lękowych, a nawet depresji?

Każdy z nas posiada trudne przeżycia, które obciążają w pewnym stopniu naszą psychikę. Mentalny bałagan, gonitwa myśli, kryzys, wypalanie zawodowe to tylko niewielki ułamek ludzkich problemów. To one hamują nasz rozwój osobisty, doprowadzają do depresji, a nasza samoakceptacja pozostawia wiele do życzenia. Ludzki umysł jest tak skonstruowany, że chętniej powraca do złych wspomnień, a wypiera te pozytywne. Jednak ten stan rzeczy możesz zmienić. Autor książki, będący certyfikowanym specjalistą z zakresu interakcji międzyludzkich, przygotował proste ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz spokojny umysł. Odnajdziesz swój wyjątkowy potencjał i motywację w życiu. Poznasz rolę neuroplastyczności w kontekście negatywnych myśli oraz nauczysz się technik, które ograniczają nadmierne rozmyślanie.

Azymut

 • Autor: 

  Chase Hill

 • Format: 

  205x145 mm

 • Ilość stron: 

  176

 • ISBN: 

  9788382725889

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...