Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7649-101-1
Autor: Susanne Hühn
EAN: 9788376491011
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Dzika kobietka

   Czy znasz tę dziką kobietkę, którą w sobie nosisz?
   Dzika kobietka to ten cichy wewnętrzny głos, który się broni, kiedy coś nam idzie pod włos, myśli „Nie!”, zanim jeszcze powiedziałyśmy z uśmiechem „Tak!” i w zakłopotaniu piłuje kratki, rozglądając się za wyjściem z więzienia, w którym ciągle jesteśmy takie gotowe się zamknąć . Dzika kobietka to ta cząstka samej siebie, która ma na myśli wyłącznie swe dobro duchowe i której dobrze wiadomo, co nam - szczególnie w roli kobiecej - potrzebne jest, abyśmy były spełnione i szczęśliwe .
   Na szczęście jest ona, ta dzika kobietka . Tak, również i w tobie! Przebywa głęboko w twoim brzuszku, porozumiewa się z twoim sercem i zdolna jest wyczuwać, czy to, co z całego serca chciałabyś przynieść na ziemię, jest w ogóle osiągalne . Rozpoznaje, czy wystarczy na to sił i czy nie zawiedzie twoja energia . Jest w kontakcie z twym ciałem i z twymi możliwościami samouleczenia.
  W tej książce chciałabym ci pokazać, jak możesz ją zintegrować ze swoim życiem; jak możesz samą siebie zapytaniem: „Czy ja tego chcę?” wprowadzić w jakiś cudowny stan przejrzystości i wewnętrznego spokoju: w stan, który cię znów uczyni zdolną do działania.
    Pytanie: „Czy ja tego chcę?” uruchamia niespodziewane siły, jeżeli dopuścimy do tego Przywołuje na pomoc nasze wewnętrzne siły uzdrawiające i porządkujące i budzi nas ze stanu Śpiącej Królewny

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Susanne Hühn

 • Liczba stron: 

  204

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7649-101-1

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...