Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7818-742-4
Autor: Marek Bardadyn
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Rebis

Wprowadzenie do książki

Koktajle odchudzające według diety strukturalnej

  Aby schudnąć i zachować efekty kuracji, konieczne jest przynajmniej utrzymanie, a jeszcze lepiej przyspieszenie spalania kalorii przez organizm.
  W jaki sposób uzyskać ten efekt? Koktajle odchudzające działają nie tylko dlatego, że zawierają mniej kalorii niż tradycyjne posiłki, nie obciążają i nie rozciągają żołądka, a dodatkowo sprzyjają lepszemu przyswajaniu składników odżywczych z niskokalorycznych posiłków, lecz również dlatego, że działają jak naturalne leki i suplementy regulujące te funkcje organizmu, które najczęściej ulegają zaburzeniom u osób z nadwagą lub otyłością.
   Po pierwsze, wiele koktajli odchudzających zawiera naturalne składniki 0 właściwościach stymulujących przemianę materii. Ich spożywanie sprzyja więc lepszemu spalaniu kalorii i szybszemu pozbywaniu się zapasów zgromadzonych w postaci tkanki tłuszczowej.
  Po drugie, koktajle niezwykle skutecznie oczyszczają organizm. Pozbycie się zalegających w tkankach szkodliwych produktów przemiany materii i zewnątrz pochodnych toksyn bardzo często usuwa przyczynę spowolnienia przemian metabolicznych organizmu. Nie tylko przekrwione oczy, niezdrowa cera, przebarwienia skóry, obrzęki i opuchnięcia twarzy, brzucha, kończyn, stawów, brak energii i ociężałość, a ponadto złe samopoczucie, problemy z koncentracją i skłonność do depresji, a następnie objadanie się dla poprawy nastroju, lecz także spowolniony metabolizm i związane z tym problemy ze schudnięciem mogą być powodowane przez wewnętrzne zatrucie ustroju.
  Po trzecie, wzmocnienie organizmu, jakie zapewniają koktajle poprzez uzupełnianie maksymalnych dawek naturalnych, łatwo przyswajalnych witamin i minerałów, również może się okazać przełomem w problemach ze zbyt powolną przemianą materii. Dzieje się tak dlatego, że u wielu osób właśnie niedobory ważnych składników odżywczych prowadzą do spadku tempa przemian metabolicznych i ujawnienia się skłonności do tycia. Uzupełnienie tych braków często diametralnie zmienia sytuację i masa ciała szybko wraca do normy.
  Dodatkową zaletą stosowania koktajli odchudzających jest fakt, że doskonale wpływają one na stan cery, elastyczność skóry, wzmacniają włosy i paznokcie.

Jak stosować koktajle odchudzające?

  Na początku warto kierować się przede wszystkim smakiem. Wybieraj te koktajle, które przyrządzisz z ulubionych składników. Dzięki temu łatwiej przyzwyczaisz się do tej nowej formy posiłków i kolejne koktajle będziesz wprowadzać już z uwzględnieniem innych czynników ważnych dla twojego zdrowia.
  Następną po walorach smakowych cechą, którą należy brać pod uwagę, jest działanie poszczególnych koktajli. Jeśli uważasz, że masz problem ze zbyt wolną przemianą materii lub z oczyszczaniem organizmu, wybieraj przede wszystkim te koktajle, które pomogą ci się uporać z tymi objawami. Na problemy z cerą, nie najlepszym ogólnym samopoczuciem lub bezsennością także znajdziesz odpowiednie koktajle. Staraj się obserwować reakcje swojego organizmu w trakcie kuracji, aby w odpowiednim momencie wymieniać jedne koktajle na inne, w zależności od aktualnych potrzeb. Wiele cennych informacji na temat objawów somatycznych, psychicznych i uwarunkowań genetycznych związanych z otyłością i odchudzaniem, które ułatwiają interpretację różnych sygnałów wysyłanych przez organizm, można znaleźć w moich wcześniejszych książkach Kody młodości, Odchudzanie weekendowe i Nałóg jedzenia (wszystkie wydane nakładem Domu Wydawniczego REBIS).
   Jak często należy pić koktajle? Można stosować je tylko raz dziennie - najlepiej zamiast kolacji. Systematyczne picie jednego koktajlu dziennie pozwoliło już wielu osobom powrócić z czasem do wymarzonej sylwetki, a innym umożliwia utrzymanie prawidłowej masy ciała po zakończonej sukcesem bardziej intensywnej kuracji odchudzającej.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Marek Bardadyn

 • Liczba stron: 

  152

 • Wymiary: 

  180x220

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7818-742-4

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...