Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-303-6
Autor: Jacob Wilson, Ryan Lowery
Dostępność: 48 godzin
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Vital

   Ta książka to efekt dziesiątek lat badań, które wyjaśniamy w prosty, zrozumiały sposób. Ketogeniczna Biblia jest kierowana do tych, którzy dopiero poznają pojęcie ketozy, jednak mogą z niej skorzystać również ci, którzy szukają nowych informacji naukowych dotyczących sposobów wykorzystania ketozy w konkretnych przypadkach. Książka może być źródłem wiedzy zarówno dla osób, które nie wiedzą, czym jest ketoza, jak i dla wiodących badaczy w dziedzinie.
  Jako naukowcy, zawarliśmy tutaj setki, jeśli nie tysiące, odniesień do źródeł. Niech to cię nie onieśmiela: potraktuj je raczej jako potwierdzenie, że informacje tu zawarte są czymś więcej niż tylko czyjąś opinią.
   Stworzyliśmy tę książkę tak, aby osoby pragnące lepiej zrozumieć pojęcie ketozy otrzymały dostęp do narzędzi umożliwiających uzyskanie odpowiedzi na każde pytanie, które mogłyby mieć same lub usłyszeć od kogoś innego. Ketogeniczna Biblia zawiera:
szczegółową historię diety ketogenicznej
ogólne wyjaśnienie, czym są ketoza oraz dieta ketogeniczna
obszary, w których dieta ketogeniczna może przynieść korzyści
zarówno bardziej skomplikowane, jak i szybkie przepisy kulinarne
informacje dotyczące ketonów egzogennych oraz ich roli w ketozie, po raz pierwszy opublikowane w formie książkowej
   Możesz śmiało czytać książkę wyrywkowo, zwłaszcza jeśli interesują cię konkretne aspekty diety ketogenicznej lub suplementacja ketonów egzogennych. Użyj tej książki jako przewodnika, który pomoże ci zgłębić i zrozumieć zagadnienie ketozy jako całości.
   Ketogeniczna Biblia to owoc niezliczonych godzin spędzonych zarówno w laboratorium, jak i na rozmowach z najlepszymi światowymi specjalistami w temacie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  dr Jacob Wilson, dr Ryan Lowery

 • Tytuł oryginału: 

  The Ketogenic Bible. The Authoritative Guide to Ketosis

 • Liczba stron: 

  528

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-8168-303-6

 • Tłumacz: 

  Karolina Pruszyńska

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...