Wczytuję dane...
KOD: 978-83-6781-774-5
Autor: Małgorzata Jackowska
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788367817745
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Mamania

Je makaron bez sosu, ale tylko z białego talerza, jabłko wyłącznie pokrojone w ósemki (ale bez skórki!), a może wzdryga się, kiedy sos dotknie ziemniaków albo ostatni raz spróbowało czegoś nowego pół roku temu i zdaje się żywić powietrzem. Jeśli któryś z tych opisów przypomina ci twoje dziecko, to książka właśnie dla ciebie!

Małgorzata Jackowska, specjalistka żywienia człowieka i dietetyczka, popularyzatorka wiedzy o zdrowym żywieniu niemowląt i dzieci, autorka książki "Spokojnie, to tylko rozszerzanie diety", opowiada o tym:

- dlaczego dzieci na różnych etapach życia mogą jeść mało, wybiórczo, specyficznie

- czym są neofobia i wybiórczość pokarmowa

- jakie strategie nie pomagają

- i co właściwie można zrobić, żeby pomóc dziecku cieszyć się posiłkami.

"Niejadki i nie tylko" to nieoceniona pomoc dla rodziców zmęczonych i zaniepokojonych tym, jak je ich dziecko. Pomaga kształtować właściwe relacje z jedzeniem i pozbyć się napięcia wokół stołu.

"Mamania. Pierwszy kontakt" to seria książek, które powinny znaleźć się na półce każdego rodzica. Do stworzenia serii zaproszono osoby eksperckie, które w prosty i jasny sposób przekazują wiedzę na najróżniejsze tematy: od jedzenia po wychowanie. To książki zwięzłe, praktyczne, przedstawiające w wyczerpujący sposób najważniejsze zagadnienia.

Azymut

 • Autor: 

  Małgorzata Jackowska

 • Format: 

  195x125 mm

 • Ilość stron: 

  128

 • ISBN: 

  9788367817745

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...