Miłość W 90 Dni
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7778-158-6
Autor: Diana Kirschner
EAN: 9788377781586
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Burda

Wprowadzenie do książki

Miłość w 90 dni

   Po dwudziestu pięciu latach służenia tysiącom samotnych osób bezpośrednio oraz poprzez szkolenie terapeutów zaczęłam pomagać kobietom znajdować coraz szybciej związki pełne miłości. Zebrałam wszystkie te metody i w ten sposób narodziły się zajęcia i warsztaty Miłość w 90 Dni. Nakręciłam nawet pilotażowy odcinek programu telewizyjnego Love in 90 Days Boot Camp, który w 2006 roku znalazł się w grupie filmów zakwalifikowanych do New York TV Festiwal. Informacje o tej pracy rozeszły się lotem błyskawicy i została ona przedstawiona w „New York Post”, programie Today in New York stacji WNBC oraz wielu innych mediach. Zaczęłam masowo otrzymywać e-maile - wiadomości od samotnych kobiet, które chciały wziąć udział w programie -nawołujące mnie, bym napisała podręcznik do programu Miłość w 90 Dni.
   Usłyszałam wasze wołanie. I oto książka, specjalnie dla was. Stworzyłam poradnik, aby w sferze miłości pomóc wam zdobyć wszystko, o czym od zawsze marzyłyście, a nawet więcej. Jestem pełna emocji z tego powodu i podekscytowana, że mogę się z wami spotkać, bo wiem, jakie możliwości zyskujecie dzięki tym skutecznym metodom. Proszę, ofiaruj sobie ten program i naprawdę zastosuj go - jesteś tego warta.
   W końcu chciałabym napisać kilka słów o sobie. Nie po to, żeby się chwalić, lecz dlatego, że ty i ja wejdziemy w bliskie relacje i chcę, byś wiedziała, kim jestem.
  Przede wszystkim kim nie jestem: nie jestem osobą, która rozwodziła się już cztery razy, a mimo to pisze książki o związkach. Nie jestem gwiazdą telewizyjną, która nie ma pojęcia, jak dbać o pełen zaangażowania związek. Nie jestem samotną „duchową” osobą, która nigdy naprawdę nie była w związku partnerskim.
   Osobiście poznałam drogę do miłości. Znam ją także dzięki niezliczonym kobietom, którym pomogłam znaleźć szczęśliwy nowy początek. Niniejsza książka jest oparta na moim osobistym i klinicznym doświadczeniu oraz na najnowszych badaniach dotyczących związków i miłości. Kiedy udzielam jakiejś rady, weź pod uwagę to, co właśnie napisałam, i rozważ to starannie. Wypróbuj ją, zanim ją odrzucisz pod  wpływem impulsu. Dopasuj ją do swoich indywidualnych potrzeb, tak aby była jeszcze lepsza i skuteczniejsza.
   Prawda jest taka, że stworzyłam tę książkę, ponieważ to, czego doświadczyłam z Samem, cenię tak, że nie da się tego opisać słowami - najlepsza przyjaźń i seksowna miłość, które wciąż zapełniają puste miejsca w moim sercu i otwierają przede mną wszystkie możliwości życia pełną piersią. Ten dar, ten cud, sprawia, że gdy piszę o nim, moje oczy napełniają się łzami. Tak wspaniałym darem koniecznie trzeba się podzielić. Z tobą.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Diana Kirschner

 • Tytuł oryginału: 

  Love in 90 Days: The Essential Guide to Finding Your Own True Love

 • Liczba stron: 

  360

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7778-158-6

 • Tłumacz: 

  Anna Boniszewska

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...