Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7489-443-2
Autor: Zubrzycka-Nowak Monika, Rybczyńska Katarzyna
EAN: 9788374894432
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Coaching Zdrowia Twoje życie w twoich rękach

   W książce Coaching Zdrowia przyjrzymy się po kolei kilku wybranym obszarom, których wpływ na zdrowie może na co dzień zaobserwować każdy z nas. Podejście coachingowe jest jedną z metod sprowadzania w te obszary codziennych zmian prowadzących do uzyskania, podtrzymania i poprawy zdrowia.
   Zapraszamy cię, czytelniku, do zapoznania się z własnym zdrowiem. Czy w ogóle o nim myślisz? Jak o nim myślisz? Co dla ciebie znaczy być zdrowym? W jaki sposób współpracujesz z twoim zdrowiem? Na jakie próby je wystawiasz? W jarz sposób do zdrowia powracasz?
   Coaching zdrowia to zestaw pytań, dzięki którym możesz odkryć własne mechanizmy rządzące twoim zdrowiem i samopoczuciem. Nie znajdziesz w tej książce gotowych odpowiedzi mi uniwersalnych zaleceń, bo każdy z nas jest inny i każdy ma własne zdrowie, indywidualnie różne - inne kwestie musi zignorować i na inne zwrócić uwagę. Przede wszystkim jednak propagujemy zastosowanie coachingu w aspekcie zdrowia - jego redefinicji, odzyskania i utrzymania.
Dzielimy się naszymi doświadczeniami z wieloletniej i owocnej współpracy ze zdrowiem, a to oznacza, że znajdziesz w tej książce przykłady z życia wzięte. W każdym rozdziale zamieszczone są propozycje ćwiczeń - etapy twojej prywatnej ścieżki (do) zdrowia - które możesz wykonać samodzielnie, żeby nawiązać relacje z własnym zdrowiem w odpowiadający ci sposób. Zapraszamy na coachingową ścieżkę zdrowia!
   Co takiego można napisać o zdrowiu, czego nie napisał nikt wcześniej? Na dodatek gdy pisze nie lekarz, nie dietetyk, ale coach?
   Przekonasz się ©. Zapraszamy!

Katarzyna Rybczyńska

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Zubrzycka-Nowak Monika, Rybczyńska Katarzyna

 • Liczba stron: 

  160

 • Wymiary: 

  135x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7489-443-2

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...