Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64278-12-9
Autor: Kate Harrison
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788364278129
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Dieta 5:2. Kompletny przewodnik przepisy kulinarne, obiektywne opinie

Jak korzystać z książki

   Przewodnik po diecie 5:2 składa się z trzech części. Część pierwsza wyjaśnia kwestie leżące u podłoża diety - uwzględnia badania medyczne i psychologiczne świadczące o tym, dlaczego gubienie nadwagi tą metodą może w zadziwiający sposób wesprzeć nasz organizm. Rozdziały z tej części uzupełnione są moim własnym dziennikiem, w którym dzielę się górkami i dołkami, jakich sama doświadczyłam, gdy wprowadzałam ten sposób myślenia o żywieniu i diecie.
   Część druga zawiera wszelkie informacje praktyczne, których potrzebujesz, aby wprowadzić odżywianie według metody 5:2, 4:3, 6:1 lub co drugiego dnia postu. Zamieściłam tu wskazówki, jak przygotować się na dni postu i jak utrzymać motywację, a także przewodnik po ćwiczeniach i licznik kalorii oraz prawdziwe historie osób, które odniosły sukces i dzielą się swoimi doświadczeniami, mogącymi pomóc ci utrzymać obrany kurs.
   Część trzecia skupia się na pomysłach na posiłki podczas dni postu, z wieloma prostymi przepisami na dania i przekąski, które można przyrządzić wedle własnego gustu, włączając w to propozycje potraw sezonowych i przegryzek, dzięki którym nie będziesz odczuwać głodu. Wiem, że przyrządzanie posiłku, gdy jest się na diecie, może być nie lada wyzwaniem, więc znajdziesz tu również pomysły fanów diety 5:2, którzy dzielą się swoimi ulubionymi daniami błyskawicznymi. Wielu z nas woli odłożyć gotowanie na czas dni ucztowania, gdy możemy sobie pozwolić na przyrządzenie wszystkiego, na co będziemy mieć ochotę! Są jednak takie przepisy, które będziesz chciał wykorzystywać do przygotowywania wszystkich swoich posiłków.
   Na samym końcu zamieściłam rozdział ze spisem źródeł do dalszego czytania, gdzie znajdują się odnośniki do każdego rozdziału, odsyłające do artykułów zawierających więcej szczegółów na dany temat.    Linki zapisałam tak, aby łatwo je było skopiować do wyszukiwarki, jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej ze źródeł online! Dodatkowo możesz bezpłatnie pobrać listę linków poprzez stronę poświęconą książce i diecie 5:2 - www. the5-2dietbook.com
   Ostatnim elementem książki jest fragment mojego dziennika, zaktualizowany tak, aby opisywał moje postępy podczas okresu Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku - kiedy to utrzymanie wagi podczas rodzinnego biesiadowania okazało się prostsze niż mogłam się spodziewać.

Najprostsza, najszybciej rozpowszechniająca się dieta na świecie

   Dieta ta - oraz niniejsza książka - przeznaczona jest dla osoby dorosłej. Zdecyduj i wybierz z niej to, co uznasz za przydatne dla siebie. Nauka przytacza coraz to nowe i coraz bardziej odkrywcze fakty, istnieją więc pytania, na które nie znaleziono jeszcze jednoznacznych odpowiedzi. Moim zadaniem jest zaprezentowanie wszystkich możliwości, abyś tak jak ja, mógł odnaleźć swój indywidualny sposób skutecznego odchudzania.

  Nie miej jednak wątpliwości - to zadziałało dla tysięcy osób. Informacja o istnieniu tej diety rozprzestrzenia się szybko i szeroko - ponieważ dieta jest skuteczna. I może zadziałać również w twoim przypadku.
   Oczywiście uwielbiam czuć się szczupło, jednak tu chodzi o znacznie więcej niż tylko próżność. Jak większość z nas, zdaję sobie sprawę z istnienia rozmaitych chorób, takich jak nowotwór czy cukrzyca, które dotknęły moją rodzinę - teraz wreszcie czuję, że mogę wykorzystać coś praktycznego, co poprawi moje zdrowie.
   W tej książce nie chodzi o przestrzeganie zasad. Mówi ona o wolności. Co cię powstrzymuje?

Kate Harrison

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Kate Harrison

 • Tytuł oryginału: 

  The 5:2 Diet Book. Feast for 5 days a week and fast for just 2 to lose weight, boost your brain and transform your health

 • Liczba stron: 

  220

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64278-12-9

 • Tłumacz: 

  Anna Rutkowska

 • Rok wydania: 

  2014

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...