Wczytuję dane...
KOD: 83-86757-94-9
Autor: Lise Bourbeau
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788386757947
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Kos

Wprowadzenie do książki

Wsłuchaj się w swoje ciało

  Jesteś na tej ziemi z jednej tylko przyczyny, jest nią osobisty rozwój, to jest oczyszczenie własnej duszy i ewolucja. Rozwijać się, to uczyć się kochać samego siebie i wszystkich wokół.
  My, istoty ludzkie mamy twarde głowy i dlatego tak trudno jest nam kochać totalnie, bezwarunkowo i bezosobowo. Musimy w związku z tym powracać na ziemię wiele razy, aby za każdym razem w innym ciele i w odmiennych warunkach uczyć się miłości.
  Ziemia jest wielką szkołą miłości. Żyć to przywilej. Oto dlaczego powinieneś wykorzystywać każdą chwilę swej egzystencji, aby kochać coraz bardziej. Unikasz w ten sposób dodatkowych wcieleń.
  Można porównać cały ten proces do zwykłej szkoły. Jeżeli co roku bawisz się i nie uczysz się, nieuchronnie powtarzać będziesz każdy rok wiele razy.
  To, co dzieje się „między życiami” porównać można do dwóch miesięcy wakacji. Nagle masz ochotę powrócić do szkoły gdyż widzisz innych, którzy wiedzą więcej i ty również chcesz nauczyć się jeszcze czegoś.
  Niestety wielu z nas zapomina o swych postanowieniach i znów przestaje przykładać się do nauki.
Inni natomiast tak bardzo pragną nauczyć się jak najwięcej, że udaje im się w ciągu jednego roku przerobić kilka klas. W konsekwencji ich nauka kończy się dużo wcześniej, dużo szybciej osiągają pełnię wewnętrznego spokoju.
  A ty jakiego rodzaju studentem jesteś?
  To zależy jedynie od ciebie.
  Najprzyjemniejsze w tym wszystkim jest fakt, iż to, o czym tu mówię, wcale nie jest takie trudne. Wszystko co pozostaje ci do zrobienia, to spełniać akty miłości wobec samego siebie i innych. Akceptuj ludzi takimi, jacy są. Reszta przyjdzie sama: twoje lęki i niszczące emocje znikną, łatwo będzie ci opanować własną próżność, znikną dolegliwości fizyczne, a twoje związki uczuciowe ulegną znacznej poprawie. W końcu pojawi się bogactwo we wszystkich możliwych dziedzinach: na poziomie zarówno materialnym, jak i duchowym! CÓŻ MA WIĘKSZE ZNACZENIE?
  Im lepiej wyrażasz swego wewnętrznego BOGA dzięki miłości, tym bardziej promieniować będzie twoje wewnętrzne słońce. W ten sposób staniesz się źródłem światła i ciepła dla tych wszystkich, którzy mają szczęście być blisko ciebie i twoich myśli.

  Życzę ci z całego serca, abyś stał się takim właśnie pięknym słońcem i abyś w końcu osiągnął to wielkie szczęście, na które tak bardzo zasługujesz.

Lise Bourbeau

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Lise Bourbeau

 • Tytuł oryginału: 

  Ecoute ton corps

 • Liczba stron: 

  258

 • Wymiary: 

  145x203

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-86757-94-9

 • Tłumacz: 

  Zofia Piątkowska

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...