Wczytuję dane...
KOD: 83-88872-66-4
Autor: Giennadij Małachow
Dostępność: 24 godzin
EAN: 8388872664
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: ABA

Kup cały komplet !

Wprowadzenie do książki

Dieta lecznicza i rozdzielna

   We współczesnym społeczeństwie praktycznie wszyscy zaczęli odżywiać się w nienaturalny sposób, co doprowadziło do pojawienia się licznych „chorób cywilizacyjnych”. W pierwszej kolejności są to: otyłość, nadmiar tłuszczu we krwi, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, podagra (podwyższona zawartość kwasu moczowego) i próchnica zębów.
   Następstwem miażdżycy tętnic (zatkanie tętnic blaszkami tłuszczowymi) są zawał serca i udar mózgu (czego następstwem jest paraliż) -szeroko rozprzestrzenione choroby, które przybrały formę epidemii.    Ponieważ pokarm stał się niewłaściwy dla ludzkiego organizmu, pojawiło się wiele chorób układu odpornościowego, częste infekcje, przeziębienia i alergie. To jest także przyczyną licznych zachorowań na kamicę nerkową i żółciową.
   Brak w pokarmie enzymów, witamin, innych naturalnych struktur powodował zaburzenia samopoczucia - czynnościowe i psychowegetatywne, depresje, zaparcia, reumatyzm i nowotwory.
   Brak w pokarmie naturalnego budulca dla tkanek organizmu wywołał obfitość zmian zwyrodnieniowych (przedwczesne zużycie stawów) i innych chorób związanych ze zużywaniem się aparatu ruchowego człowieka.
   Jest to ogromna ilość chorób, od których możemy się uwolnić, stosując prawidłowe odżywianie. Jeśli chodzi o leczenie za pomocą lekarstw, zabiegów, nie ma ono żadnych perspektyw i tylko pogarsza stan chorego, ponieważ nie oddziałuje na praprzyczynę - na nieprawidłowe odżywianie.
   W tej książce porozmawiamy o tym, jak za pomocą odżywiania odzyskać utracone zdrowie. Oczywiście należy przestrzegać i innych zasad zdrowego trybu życia - prawidłowego myślenia (życie spokojne, pełne wiary i radości), porządku dnia (pozwala skoordynować własne życie z biorytmami natury i organizmu), dostatecznej aktywności ruchowej (organizm funkcjonuje prawidłowo tylko wtedy, gdy wydatkuje energię, występuje wysiłek mięśni, zachodzi ruch w stawach).

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Giennadij Małachow

 • Liczba stron: 

  194

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-88872-66-4

 • Rok wydania: 

  2007

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...