Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62829-24-8
Autor: William Sears, Martha Sears, Robert Sears, James Sears
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Mamania

Wprowadzenie do książki

Księga dziecka od narodzin do drugiego roku życia

EGZEMPLARZ EKSPOZYCYJNY
Uszkodzenia obejmują:

 • zabrudzenia
 • otarcia okładki
 • zagięcia i zbicia rogów
 • wgniecenia brzegów okładki

Uszkodzenia nie wpływają na czytelność tekstu.

    My nie tylko napisaliśmy tę książkę -my ją także przeżyliśmy. W Księdze Dziecka my, Bill i Martha, dzielimy się z wami doświadczeniem zdobytym w trakcie wychowywania ósemki naszych własnych dzieci i sprawowania opieki nad tysiącami innych, przez 40 lat praktyki pediatrycznej. Gdy dr Bob i dr Jim, założywszy własne rodziny, dołączyli do nas i wnieśli swój własny wkład do naszej pracy, nasze wspólne doświadczenie i zbiór pomysłów rozrosły się. Wszyscy nauczyliśmy się być uważnymi obserwatorami dzieci i rodziców, spisaliśmy więc wszystko, co naszym zdaniem zazwyczaj działa w kontakcie większości rodziców z dziećmi. Ta książka została napisana na podstawie naszej pracy. Codziennie w gabinecie gromadziliśmy praktyczne porady rodziców, którzy odnieśli sukcesy dotyczące opieki nad dziećmi. Wszystkie te wskazówki znajdziesz rozproszone w treści całej książki. Zdajemy sobie sprawę, że miłość do dziecka i pragnienie, by być dobrym rodzicem, powodują, że jesteś podatny na wszelkie rady dotyczące wychowania dzieci. Lecz dzieci są zbyt cenne, a rodzice zbyt bezbronni, aby jakikolwiek autor przekazywał im niesprawdzone informacje. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za to, czego nauczamy. Każde stwierdzenie zawarte w tej książce zostało dogłębnie przebadane i przeszło próbę czasu.
   Rozumiemy też pełen pośpiechu styl życia dzisiejszych rodziców. My także próbujemy pogodzić spontaniczne potrzeby naszych dzieci i wymagania życia zawodowego. W naszej książce przedstawiamy podstawowe narzędzia, które pomogą ci stać się uważnym opiekunem i znaleźć takie podejście do rodzicielstwa, które zarówno zaspokoi potrzeby twojego dziecka, jak i będzie pasowało do twojego stylu życia. Radzimy ci styl rodzicielstwa oparty na bliskim, bezpośrednim kontakcie z dzieckiem (high toucH), aby zrównoważyć intensywny kontakt z technologią (high tech), charakteryzujący życie w nowym tysiącleciu. W Księdze Dziecka opisaliśmy rodzaj opieki, dzięki któremu i ty, i twoje dziecko będziecie mogli pokazać to, co w was najlepsze.
   Już w chwili pierwszego wydania w roku 1993, Księga Dziecka została przez miliony rodziców uznana za „biblię rodzicielstwa”. Bardzo cieszymy się z tego, że dzięki naszym poradom młodzi rodzice na całym świecie mogli znaleźć w opiece nad dziećmi więcej radości. W tym nowym wydaniu dodaliśmy wiele wątków opartych na informacji zwrotnej od czytelników, a także dołączyliśmy do niego uaktualnienia w zakresie rodzicielstwa i pediatrii, jakie pojawiły się w medycynie w ciągu ostatnich 20 lat.
   Tysiące podziękowań, jakie otrzymaliśmy, osiemdziesiąt tysięcy fanów na Facebooku, siedem tysięcy osób śledzących nas na Twitterze oraz miliony użytkowników naszej strony internetowej dały nam bezcenne poczucie, że pomogliśmy wielu ludziom i że dzięki naszej książce rzesze rodziców i dzieci są szczęśliwsze, zdrowsze i bliższe sobie. Wiemy, że dzięki poradom rodzinnym zawartym w tej książce staliśmy się w pewnym, niewielkim stopniu częścią waszej rodziny i ta świadomość daje nam wielką radość.

Bill, Bob, Jim i Martha Sears, San Clemente, Kalifornia, styczeń 2013 r.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  William Sears, Martha Sears, Robert Sears, James Sears

 • Tytuł oryginału: 

  The Baby Book, Revised Edition: Everything You Need to Know About Your Baby from Birth to Age Two

 • Liczba stron: 

  800

 • Wymiary: 

  190x225

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-66117-33-4

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...