Kto Zabrał Mój Ser? Opowieść Dla Młodzieży
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-63773-13-7
Autor: Spencer Johnson, M.D.
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Emka

Wprowadzenie do książki

Kto zabrał mój ser? Opowieść dla młodzieży

   Kto zabrał mój Ser? - opowieść dla młodzieży Książka Kto zabrał mój Ser? dopomogła milionom ludzi na całym świecie dokonać fundamentalnych zmian w ich życiu. Jest to urocza i zarazem pouczająca opowieść o czterech istotach, które żyją wewnątrz „Labiryntu" poszukują „Sera", będącego ich pokarmem i źródłem szczęścia.
   Dwie z tych istot, noszą imiona Nos i Pędziwiatr. A dwa miniaturowe ludziki (rozmiarami nie różniące się od myszek, ale zachowujące się jak ludzie), to Zastałek i Bojek.
  „Ser" natomiast to metafora oznaczająca wszystko, co chcemy w życiu osiągnąć a więc uzyskiwanie dobrych ocen w szkole, zdobycie mocnej pozycji w drużynie sportowej, znalezienie dobrej pracy i spotkanie człowieka godnego naszej miłości.
  „Labirynt" zaś to środowisko, w którym żyjemy i poszukujemy tego wszystkiego, na czym nam zależy a więc szkoła, w której się uczymy i wokół której ogniskują się nasze zajęcia i zabawy, nasze życie rodzinne i towarzyskie.
  Bohaterowie tej opowieści napotykają na każdym kroku nieoczekiwane zmiany. Jeden z nich zawsze umie im sprostać i spisuje swe obserwacje i doświadczenia na ścianach Labiryntu w formie zwięzłych maksym. Zapoznając się z tymi maksymami znajdujemy skuteczne zalecenia, jak sobie radzić ze zmianami sytuacji w taki sposób, wyzbyć się lęku i wykorzystać je dla osiągnięcia zamierzonych życiowych celów.

  Młody Czytelnik ma więc teraz okazje przyswoić sobie, przystosowaną do jego zainteresowań i problemów, tę samą w swej istocie opowieść, która milionom ludzi dorosłych skutecznie dopomogła w osiągnięciu sukcesu zawodowego i osobistego.

  W zakończeniu opowieści znalazł się specjalny dodatek, zatytułowany Dyskusyjny Wieczorek w Pubie, zawierający praktyczne porady, umożliwiające każdemu odnalezienie w „Labiryncie" swego „Sera".

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Spencer Johnson, M.D.

 • Tytuł oryginału: 

  Who Moved My Cheese? for Teens

 • Liczba stron: 

  94

 • Wymiary: 

  110x195

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-63773-13-7

 • Tłumacz: 

  Halina Falińska

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy