Wczytuję dane...
KOD: 978-83-936041-9-7
Autor: Rudolf Breuss
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

  Totalna kuracja przeciwrakowa Breussa jest zmodyfikowaną kuracją głodową, opartą częściowo na kuracji głodowej Otto Buchingera, elementach nauk ks. Sebastiana Kneippa, a także na podstawie wieloletnich doświadczeń samego Breussa. Zdaniem Breussa rak jest niezależną naroślą odżywiającą się wyłącznie stałym pokarmem. Aby zwalczyć raka, należy go więc zagłodzić. Dlatego w czasie opracowanej przez niego 42-dniowej kuracji należy spożywać jedynie soki warzywne i herbaty ziołowe, zawierające niezbędne dla organizmu minerały i witaminy. Proste metody leczenia raka i innych chorób przewlekłych Rudolfa Breussa nie dają gwarancji wyzdrowienia, ale do tej pory pomogły ponad 45 000 chorym, także tym, którym nie dawano już szans na przeżycie!

   Autorem polskiego przekładu książki jest ojciec Marcelin Jan Pietryja, franciszkanin z Panewnik, doktor teologii, propagator i pasjonat ziołolecznictwa, twórca Herbarium św. Franciszka oraz Instytutu Medycyny Klasztornej.

   Książka Rudolfa Breussa trafiła do mnie już w 2003 roku, jeszcze przed założeniem Herbarium św. Franciszka przy Klasztorze Braci Mniejszych Franciszkanów w Katowicach-Panewnikach, które nastąpiło w 2007 roku. Od tej pory mała żółta książeczka leżała na moim biurku i była jedną z często czytanych lektur.Po kilkunastu latach znalazłem wreszczie czas, by ją przetłumaczyć i wydać w serii Biblioteka Herbarium św.Franciszka. Zrobiłem to, by podzielić się wiedzą Rudolfa Breussa zdobytą w oparciu o bogate doświadczenie, wieloletnie badania i obserwacje. Jak podaje autor, dzięki jego metodzie pomoc uzyskało ponad 45 000 osób. Kuracja stała się niezwykle popularna na całym świecie, a książka została przetłumaczona na kilka języków. Pacjenci podkreślali jego bezinteresowność i radość wynikającą z możliwości pomagania bliźnim w cierpieniu. Breuss był głęboko wierzącym człowiekiem. Breuss marzył, aby jego terapia była przeprowadzana
pod nadzorem lekarzy – zawsze prosił pacjentów, aby konsultowali się z nimi. Bolało go bardzo, że często był przez nich krytykowany, czy wręcz lekceważony. W Niemczech przeprowadzono jednak badania kliniczne nad jego kuracją, a ich wyniki są przedstawione w artykule umieszczonym na końcu książki.

Zachęcam do lektury.
o. Marcelin Jan Pietryja ofm
Katowice-Panewniki, luty 2018 roku

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Rudolf Breuss

 • Liczba stron: 

  154

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-936041-9-7

 • Tłumacz: 

  Marcelin Jan Pietryja ofm

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...