Wczytuję dane...
KOD: 978-83-928776-3-9
Autor: Edgar Cayce
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Aquarius

Wprowadzenie do książki

Mistrz aniołów i ludzi

  Jest wiele książek o Jezusie. Większość z nich jest powieleniem zdarzeń spisanych w Ewangelii. Spotkać też można książki, które delikatnie mówiąc, daleko odbiegają od prawdy, a niekiedy wręcz wypaczają doniosłe zasługi Mistrza dla całej ludzkości, nadając osobie Jezusa cech zwykłego człowieka. Taką bzdurą napisaną w stylu hollyłudzkiego scenariusza jest z pewnością między innymi „Kod Leonarda da Vinci”.
   Edgar Cayce dla tych, którzy mieli okazję zapoznać się z jego osiągnięciami, jest najbardziej wiarygodnym mistykiem. Przekazywane przez niego informacje z Kronik Akaszy, były wielokrotnie weryfikowane przez autorytety naukowe. Jego głęboka wiara, nieskazitelny charakter i gorące pragnienie pomocy bliźnim, budzi w nas pełne zaufanie do readingów, które z takim poświęceniem przekazywał, by leczyć wszelkie przypadki chorobowe, a niekiedy nawet ratować życie.
   Szczególną cechą Caycego była jego głęboka wiara i religijność. Zarówno w transie jak i w normalnym życiu twierdził niezmiennie, że Jezus jest Drogą, Światłem i Życiem. Z biegiem lat w trakcie seansów otrzymywano coraz to nowe niezwykłe informacje o życiu Mistrza, które często musiały wzbudzać w nim głębokie refleksje i niepokój. Jednak w końcu zawsze okazywało się, że pomagają one nam uświadomić sobie, jak wielkiego dzieła dokonał Chrystus w trudnym procesie nawracania niepokornego człowieka.
  Przekazując tę powieść czytelnikom, mam nadzieję, że okaże się ona pomocna dla wszystkich tych, którzy szukają prawdy i chcą lepiej służyć swemu Mistrzowi.

Jerzy M. Łatak

Szczegóły

 • Autor: 

  Edgar Cayce

 • Objętość: 

  416

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Format: 

  145x205

 • ISBN: 

  978-83-928776-3-9

 • Tłumacz: 

  Jerzy M.Łatak

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...