Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7856-773-8
Autor: NeΩ
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Poligraf

   Z książki dowiesz się, czym różnią się niektóre międzynarodowe korporacje od mafii. Może sam pracujesz w jednej z nich? Zobaczysz, że stosują te same metody. Korumpują polityków i urzędników, dziennikarzy i autorytety naukowe, a nawet sędziów. Zabijają bez skrupułów, ale możliwie bez rozgłosu. Wrabiają uczciwych ludzi w afery, żeby usunąć ich ze swojej drogi. Unikają płacenia podatków... Ale różnica jednak jest zasadnicza. Działają przeważnie całkowicie legalnie. Dlatego trudno się do czegokolwiek przyczepić, bo skorumpowani politycy i urzędnicy tworzą dla nich korzystne otoczenie prawne, które praktycznie zwalnia je z jakiejkolwiek odpowiedzialności za fatalne skutki „leczenia”. Tego „leczenia”, za które, co ważne, płaci państwo, czyli podatnik, czyli Ty i ja. To będzie rozdział 4. Z tego rozdziału dowiesz się również, kto i za czyim przyzwoleniem, a nawet z czyją pomocą, zaopatruje praktycznie wszystkie Twoje ulubione sklepy w naprawdę toksyczne produkty, których często z zadowoleniem, bo niby z własnego wyboru, używasz każdego dnia. Nie obraź się, że napisałem „niby z własnego wyboru”. Pokażę Ci, jak powstaje iluzja wyboru, a już w rozdziale 2 zobaczysz, jak przy użyciu chemicznych dodatków oszukuje się zmysły konsumenta, a więc i Twoje. Opowiem Ci też, skąd bierze się Twoje przekonanie, że towary w sklepach i aptekach są odpowiednio zbadane pod kątem bezpieczeństwa, i jak jest naprawdę. Wygląda na to, że zamierzam Cię wystraszyć. Nie jest to moim głównym celem, ale chcąc ujawnić prawdę, nie da się tego uniknąć. Ten strach jest zresztą potrzebny do tego, aby Cię zmotywować. Ale sama motywacja nie wystarczy do obrony i ratowania własnego zdrowia. Żeby tego dokonać, musisz uzyskać niemałą wiedzę. Dopiero połączenie motywacji z tą wiedzą spowoduje, że odzyskasz władzę nad własnym życiem.

    W książce nie będę się skupiał na wyleczeniu „mojej” choroby, czyli stwardnienia rozsianego, bo jak wykazują badania, tzw. choroby przewlekłe, cywilizacyjne mają ze sobą zadziwiająco wiele wspólnego.    Dowiesz się, co to takiego, bo to klucz do wyleczenia. Podkreślam jeszcze raz, że cała treść tej książki opiera się wyłącznie na rzetelnych badaniach naukowych oraz wiedzy i praktyce wielu wybitnych lekarzy, naturoterapeutów, biochemików i trenerów, opublikowanych podczas ostatnich 100 lat. To oni poprowadzili mnie do zdrowia, młodzieńczej siły i wolności. Wiedza, którą Ci przekażę, to nie wynik moich własnych, wnikliwych i czasochłonnych badań oraz doświadczeń. Niemniej wszystkie opisane w tej książce metody zastosowałem z sukcesem na sobie samym. Wszystkie one, w przeciwieństwie do syntetycznych farmaceutyków i większości oficjalnych procedur medycznych, pozbawione są skutków ubocznych. Tak wynika zarówno z badań, jak i z mojego doświadczenia. Inaczej nie śmiałbym Ci ich przedstawiać. Opisaną przeze mnie ścieżką przeszło wielu ludzi, którym miałem przyjemność o niej opowiedzieć i zobaczyć, jak powracają do zdrowia. Ich historie to też jakaś część mojego doświadczenia i o niektórych Ci opowiem.
    Teraz będzie UWAGA, którą muszę tutaj zamieścić, bo po publikacji tej książki będę miał wielu potężnych wrogów. Kiedy spadną im zyski, będą szukać na mnie „haków”. Oto ona:
    Książka niniejsza nie stanowi wykładu z medycyny, a tym bardziej z medycyny akademickiej. Nie jest też żadną formą doradztwa medycznego. Jak już wspomniałem, dzielę się z Tobą wiedzą i doświadczeniem, które uratowały życie moje i ludzi, których znam osobiście. Przekazuję Ci też wiedzę pochodzącą z opublikowanych badań naukowych i doświadczenia wybitnych specjalistów.
     Korzystam z gwarantowanej mi w konstytucji (na razie) wolności wypowiedzi. Wszystko, o czym piszę, jest oparte na wiarygodnych źródłach, które drobiazgowo podaję. Dołożyłem wszelkich starań, aby znaleźć potwierdzenie faktów w wielu możliwie niezależnych publikacjach, a w szczególności takich, w których nie występuje konflikt interesów.
   Przygotuj się na szok, bo po dość spokojnym rozdziale 1 bomby informacyjne będą eksplodować jedna po drugiej aż do ostatniego rozdziału.

    Teraz już pewnie rozumiesz, dlaczego, na razie, nie mogę ujawnić swojej tożsamości. Boję się o życie własne i moich bliskich, boję się o pomówienia lub wrabianie mnie w jakieś zmyślone afery. Z książki dowiesz się, że nasz wróg jest mistrzem w takich działaniach i - na przykładach - że takich metod używa. Przecież mamy do czynienia z legalnie działającą mafią. Jak już zapowiadałem, będę ujawniał zbrodniczą działalność niektórych wielkich korporacji oraz powiązanych z nimi naukowców, prominentnych polityków i urzędników państwowych najwyższego szczebla. Kiedy książka osiągnie odpowiedni nakład, nie będę musiał się już tak obawiać. Przynajmniej o własne życie. Wtedy już będzie za późno, żeby powstrzymać lawinę prawdziwej wiedzy i wolności. W przypadku mojej śmierci wróg nie odniósłby już korzyści. Efekt byłby wręcz przeciwny, ponieważ doprowadziłoby to do jeszcze większego nagłośnienia opisanych przeze mnie zbrodni i fałszerstw. Co najważniejsze, wtedy nikt już nie odbierze Tobie i innym tej wiedzy, na której podstawie będziecie mogli, jako bardziej wolni ludzie, sami zadecydować, jakie produkty kupować, jak naprawdę dbać o zdrowie i na kogo głosować w wyborach. Nie będę, rzecz jasna, opowiadał się po stronie żadnej partii politycznej ani też polecał konkretnych firm i produktów. Straciłbym niezależność, a więc i wiarygodność. Wystarczy, żebyś umiał dostrzec, który polityk handluje Twoim umysłem, zdrowiem i życiem, a który Cię przed tym procederem broni. Mam nadzieję, że dzięki tej książce będzie więcej tych drugich... Wtedy będziemy mieli na kogo głosować i zwyciężymy z tym systemem.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  NeΩ

 • Liczba stron: 

  448

 • Wymiary: 

  165x215

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7856-773-8

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...