Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65846-92-1
Autor: Mark Stengler, Paul Anderson
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Najnowsze metody leczenia nowotworów. Źródło wiedzy dla każdego, kto szuka pomocy przy leczeniu raka

Poznasz przyczyny powstawania różnego rodzaju nowotworów oraz najnowsze techniki diagnostyczne. Autorzy, lekarze z długoletnim doświadczeniem, opisują innowacyjne sposoby odżywiania i najskuteczniejsze terapie, które są w stanie zapobiegać i leczyć tę chorobę. Świadomie pokonaj raka.

Dzięki tej książce dowiesz się, jakie terapie zastosować w przypadku swoim lub swoich bliskich. Uzyskasz szczegółowe instrukcje i dawki, które możesz udostępnić swojemu lekarzowi, abyś mógł zacząć z nich korzystać natychmiast i wspomóc leczenie. Poznasz odniesienia do wszelkich badań, które zostały dokładnie przytoczone w książce, abyś mógł samodzielnie sprawdzić, czy zaproponowane metody Ci odpowiadają i czy są skuteczne również w Twoim przypadku. Dowiesz się jaką diagnostykę stosować i na czym polegają techniki takie jak: pozytonowa tomografia emisyjna, cytologia, badanie Muga, rezonans magnetyczny, scyntygrafia, mammografia i wiele innych.

Lekarze skupiają się na najważniejszych elementach onkologii integracyjnej. Korzystając z dostępnego podejścia do historii przypadków, badają różne rodzaje raka i jego przyczyny. Analizują, jak prawidłowe odżywianie może pomóc w zapobieganiu i leczeniu nowotworów, najlepiej zbadane suplementy stosowane w leczeniu raka, nowatorskie terapie (np. jako dożylna wysokodawkowa witamina C i inne badane terapie) oraz naturalne rozwiązania typowych problemów (takich jak skutki uboczne chemioterapii i radioterapii). Dzięki jasnemu i konkretnemu podejściu stworzyli obszerne i dokładne źródło wiedzy dla każdego, kto szuka pomocy, a także dla specjalistów poszukujących najnowszych rozwiązań promujących integracyjne podejście do terapii nowotworowych.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  dr Mark Stengler, dr Paul Anderson

 • Tytuł oryginału: 

  Outside the Box Cancer Therapies: Alternative Therapies That Treat and Prevent Cancer

 • Liczba stron: 

  472

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65846-92-1

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy