Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65846-27-3
Autor: Andreas Moritz
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

   Nowe wydanie książki Rak nie jest chorobą    

Wprowadzenie do książki

Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania

Zaskakująca prawda na temat metod leczenia raka

  Czy wiesz, że stosowane powszechnie zabiegi przeciwnowotworowe zabijają więcej osób niż ratują, a większość ludzi nie rozumie znaczenia raka? Książka pokazuje, że nowotwór nie jest próbą dla Twojego życia, a próbą ocalenia go. Dzięki niej odzyskasz zdrowie wykorzystując szereg naturalnych metod eliminowania nowotworów, takich jak cudowny lek, czyli kurkumina, światło słoneczne, ćwiczenia fizyczne i właściwa dieta. Zrozumiesz, dlaczego objawy menopauzy zabezpieczają przed rakiem piersi i jak istotne jest wysypianie się. Dowiesz się, czym jest Graviola, MMS, Ashwagandha, zioła Indian Ojibwa, organiczne kryształki siarki i mieszanka syropu klonowego z wodorowęglanem sodu. Poznasz również inne użyteczne terapie nowotworów. Rak – nowe spojrzenie, nowe szanse.

  Andreas Moritz udowadnia, że obecnie najpowszechniej stosowanie metody eliminowania komórek rakowych zapewniają pełen sukces terapeutyczny u zaledwie 7% pacjentów, z których większość cieszy się z nieobecności raka nie dłużej niż przez 5 lat. Co więcej, część zabiegów uśmierca więcej osób niż ratuje. Co jednak, jeśli diagnoza „rak” jest tylko pozornie straszna?

Nowe spojrzenie na nowotwory!

  Dzięki książce Rak to nie choroba a mechanizm uzdrawiania uświadomisz sobie, że spontaniczne remisje nie są żadnym cudem, a komórki nowotworowe nie tylko niosą mądrość, ale i zdrowie. Poznasz mądrość natury, działanie wolnych rodników i ryzyko związane z zatorami wątroby. Będziesz także w stanie wykorzystać szereg naturalnych metod eliminowania nowotworów, do których zalicza się kurkumina, światło słoneczne, ćwiczenia fizyczne i właściwa dieta.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Andreas Moritz

 • Tytuł oryginału: 

  Cancer Is Not a Disease - It's a Survival Mechanism

 • Liczba stron: 

  348

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65846-27-3

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...