AlphaFemale
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-246-2736-3
Autor: Mateusz Grzesiak
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Sensus

Wprowadzenie do książki

AlphaFemale

   Paradoksalnie, im więcej wiem, tym lepiej wiem, ile jeszcze nie wiem. Tak samo jest z kobietami — lata związków, tych udanych, nieudanych, zawodów, wzlotów i upadków, jednonocnych przygód i wspólnego mieszkania ze sobą... Przestałem już nawet wierzyć, że mój prosty, męski zestaw szarych komórek kiedykolwiek osiągnie Mission impossible 23 pt. Rozumiem Wreszcie Te Baby!. Ale może też nie o to chodzi...    Może po prostu to, co odkryłem przez lata, pracując z tysiącami kobiet podczas terapii czy poznając je i ich problemy w trakcie warsztatów, stało się tak wartościowe, że przyszedł czas na tę książkę. Czuję, że nadeszła właściwa chwila. I nie mogę się doczekać każdego kolejnego zdania, jakie napiszę.
   Bo kocham kobiety. Kocham podziwiać ich wygląd, gdy spędziły dla faceta wiele godzin przed lustrem, spod spódnicy wystaje im rąbek pończochy, a nasze zmysły wariują, co będzie dalej... Kocham ich energię, gdy się śmieją i cieszą, gdy są szczęśliwe i rozbawione. Kocham czuć się męsko i silnie, gdy ona ma jeden z tych niewytłumaczalnych momentów i chce się cały dzień przytulać i chować w moich ramionach.    Kocham seks z nimi, gdy budzą w sobie pasję i żądzę i pozwalają, bym się realizował jako samiec. Uwielbiam, jak są dumnymi i silnymi matkami, którym nie sprosta chińska armia, gdy staną w obronie swojej rodziny. I nade wszystko, z jakimś niezrozumiałym odczuciem dumy, że pomogłem, kocham wiedzieć i czuć, że są Kobietami. Że czują się bezpiecznie w oparciu o to, jak myślą i żyją, w co wierzą i jak się realizują, a nie bazując na nowej szmince, modnej spódnicy albo psychoteście z babskiego pisma. Że kierują się wolnością i miłością w miejsce niedojrzałej zazdrości i strachu. Że tworzą swoje życie podług własnych zasad i wartości, zasługując na absolutnie najlepsze.
   Masz do tego najpełniejsze prawo, dziewczyno:) I to dla Ciebie jest ta książka. O tym, jak skutecznie i z klasą poruszać się między Twoją biologią, wymogami społecznymi a tym, czego naprawdę chcesz. O tym, jak zbudować swoje poczucie bezpieczeństwa i siły na bazie zorganizowania sobie życia takiego, o jakim marzysz. O tym, dlaczego facetów ciągnie do spojrzeń na bok, jak zrobić, by był z Tobą do końca życia, i jak wybrać materiał, w który naprawdę warto zainwestować, bez kolejnych porażek. Staniesz się pewna siebie i odprężona. Zyskasz coś, co w moim męskim świecie nazywa się jajami, a w Twoim siłą i mocą wewnętrzną. Dowiesz się, jak być Kobietą-liderem, która wie, czego chce i nie boi się tego wziąć, bez niebezpieczeństwa stania się ganiającą z miotłą wiedźmą, której nikt nie lubi.
   To druga edycja książki. Dodany został nowy rozdział — o błędach popełnianych przez kobiety, o których wiedzą wszyscy faceci, ale o tym głośno nie plotkują. Warto je poznać, by już więcej ich nie popełniać i cieszyć się pełnią swojego potencjału i możliwości.
   Odkrywaj więc siebie i moc, która w Tobie drzemie i czeka na uzewnętrznienie. To ten moment!

Mateusz Grzesiak

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Mateusz Grzesiak

 • Liczba stron: 

  160

 • Wymiary: 

  148×210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-246-2736-3

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...