Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7515-171-8
Autor: David Khayat
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: Otwarte

   Już 30 lat dzięki nieustannym badaniom i licznym konsultacjom z kolegami po fachu, najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, niestrudzonej lekturze prac naukowych, wymianie poglądów z najtęższymi umysłami staram się wytrwale wyjaśnić mechanizmy powstawania nowotworów, aby walczyć z rakiem i - coraz częściej - go zwyciężać.
   Toczyłem tę walkę u boku tysięcy chorych, towarzysząc pacjentom, tak jak robi to przyjaciel. Z wieloma z nich byłem aż do wyleczenia, z innymi niestety - było ich zbyt wielu - w drodze do śmierci. Starałem się wszelkimi dostępnymi metodami zatrzymać rozwój guzów w organizmach chorych. Niektóre z tych metod zdawały się z początku zupełnie szalone.
   Jak rycerz ze swoją białą bronią stawiałem czoło rozlicznym i tajemniczym nowotworom, które toczyły ciała moich pacjentów. Celem było zwycięstwo - wyleczenie.
   Jakże ciężkie to były walki, jakże musieli cierpieć moi pacjenci! Jakże często i ja cierpiałem z powodu smutku i frustracji, które są częścią mojej onkologicznej profesji.
   Próbowałem zyskać przewagę nad rakiem za pomocą planu walki z nowotworami, który zaproponowałem prezydentowi Chiracowi, polegającemu na realizacji ogólnokrajowej strategii wczesnej diagnostyki i badań przesiewowych. Zależało mi na tym, aby wszyscy pacjenci, niezależnie od miejsca, gdzie odbywa się leczenie, mogli korzystać z najnowszych osiągnięć medycyny. Moim celem było również pobudzenie badań naukowych w dziedzinie onkologii i rozwój nowych terapii, co pozwoliłoby leczyć coraz więcej odmian raka.
   Niestety, w tych działaniach zabrakło ważnego elementu. Dziś wiem, że powinniśmy byli poświęcić więcej uwagi prewencji i na niej się skupić. Właśnie dlatego chciałem napisać tę książkę będącą owocem 30 lat moich doświadczeń i przemyśleń. Chcę podzielić się wiedzą o zapobieganiu nowotworom z jak największą liczbą Czytelników, ponieważ tylko wtedy, gdy zjednoczymy nasze wysiłki, zyskamy realną nadzieję, że nasze dzieci będą żyły w świecie wolnym od tej potwornej choroby!
   Nie jest to książka jakich wiele, które opierając się na opisie pojedynczego przypadku wyleczenia nowotworu, usiłują uogólniać i służyć radą wszystkim innym. Oddaję w Wasze ręce poradnik napisany z zachowaniem naukowego obiektywizmu, oparty na 30 latach obserwacji i badań w dziedzinie kancerologii dokonywanych zarówno w laboratoriach, jak i przy szpitalnych łóżkach chorych we Francji i w USA. Gwarantem jego jakości jest owocna współpraca duetu autorskiego - niżej odpisanego onkologa oraz wybitnej specjalistki w dziedzinie żywienia.

David Khayat,
kwiecień 2010

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  David Khayat

 • Tytuł oryginału: 

  Le Vrai Régime anticancer

 • Liczba stron: 

  302

 • Wymiary: 

  120x170

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7515-171-8

 • Tłumacz: 

  Agnieszka Labisko

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...