Podstawy Samouzdrawiania
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61012-30-6
Autor: Giennadij Małachow
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN
Wydawca: ABA

Wprowadzenie do książki

Podstawy samouzdrawiania

   Już ponad 10 lat propagujemy w naszym kraju dorobek znakomitego autora wielu książek o naturalnych metodach uzdrawiania i samoleczenia G. E Małachowa. Jego książki są wysoko cenione na całym świecie. Łączny nakład opublikowanych przez nas wydawnictw znacznie przekroczył 20 milionów egzemplarzy.
   Przez wiele lat pracy autor zgromadził opisy tysięcy przypadków leczenia jego metodami. Poradniki, a jest ich wiele, przedstawiają metody naprawiania organizmu, przywracania zdrowia, pokonują typowe błędy w ich realizacji i sposoby ich unikania. Autor przytacza także nadesłane przez Czytelników opisy schorzeń i efekty ich leczenia, komentując równocześnie i uzupełniając własnymi zaleceniami.
   Wydaliśmy 15 poradników w serii „Podstawy samouzdrawiania". Ich nakłady liczymy już w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem Czytelników, którzy piszą do nas o zbawiennych skutkach wielu kuracji.
   Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie prace Małachowa stały się powszechnie dostępne. Aby chociaż w części przybliżyć tematykę niektórych z nich, zamieszczamy skrót 12 książek. Ci Czytelnicy, którzy zechcą bliżej poznać zawartość poszczególnych tytułów, będą mogli skorzystać z naszej księgarni wysyłkowej.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Giennadij Małachow

 • Liczba stron: 

  206

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61012-30-6

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...