Wczytuję dane...
KOD: 978-83-10-13153-9
Autor: Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788310131539
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania
Księgarnia Łódź
1x Pucio mówi pierwsze słowa
Księgarnia Łódź
1x Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych
Księgarnia Łódź
1x Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci

Pakiet 4 książek

Pucio

Pakiet 4 książek:

 • Pucio w mieście. Zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci
 • Odwiedźcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi pełen ekscytujących zdarzeń czas w mieście! Zajrzyjcie na plac budowy, do supermarketu, na dworzec kolejowy, do parku, gabinetu taty i na wystawę cioci Igi. Z tym sympatycznym maluchem, ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy, na pewno nie będziecie się nudzić! Szósta część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.
 • Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych
 • Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy! Pierwsza część przygód Pucia przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych oraz tych nieco starszych z opóźnionym rozwojem mowy. Koncentruje się przede wszystkim na wyrażeniach dźwiękonaśladowczych i samogłoskach, które są używane już przez roczne dziecko. Celowo prosta w formie i wzbogacona pięknymi ilustracjami, zachęcającymi do nazywania obiektów i powtarzania dźwięków, w naturalny sposób wspiera rozwój mowy dziecka. Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych to czwarta po Wierszykach ćwiczących języki, Z muchą na luzie ćwiczymy buzie oraz Zeszytowym treningu mowy książka z bestsellerowej serii Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać.
 • Pucio mówi pierwsze słowa
 • Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi cały dzień! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy! Druga część przygód Pucia skoncentrowana jest na pierwszych słowach typowych dla rozwoju mowy dziecka. Ich rozumienia i używania dziecko uczy się już w pierwszym i drugim roku życia. Dwulatek zaczyna łączyć słowa, a zatem posługuje się już prostymi zdaniami. Zabawa z Puciem ma w tej nauce pomagać. Dla starszych dzieci książka będzie doskonałym materiałem do pierwszych prób samodzielnego czytania. Celowo prosta w formie i wzbogacona pięknymi ilustracjami książka w naturalny sposób wspiera rozwój mowy dziecka. "Pucio mówi pierwsze słowa" to piąta po "Wierszykach ćwiczących języki", "Z muchą na luzie ćwiczymy buzie", "Zeszytowym treningu mowy" oraz "Pucio uczy się mówić" książka z serii "Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać".
 • Pucio i ćwiczenia z mówienia, czyli nowe słowa i zdania
 • Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi ferie w górach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy! W trzecim tomie przygód Pucia nadchodzi czas na wzbogacanie zasobu słów dziecka, rozwijanie mowy zdaniowej (zdania stają się coraz bardziej złożone) oraz naukę stosowania podstawowych reguł gramatyki (np. odmiany rzeczownika i czasownika). Zabawa z tą książką jest wsparciem dla rozwoju tych właśnie umiejętności językowych. Celowo prosta w formie i wzbogacona pięknymi ilustracjami seria wydawnicza w naturalny sposób wspomaga rozwój mowy dziecka

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Marta Galewska-Kustra, Joanna Kłos

 • Liczba stron: 

  40, 40, 40, 40

 • Wymiary: 

  205x250

 • Oprawa: 

  Twarda

 • Rok wydania: 

  2020-2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...