Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7191-999-2
Autor: Neale Donald Walsch
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788371919992
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Ravi

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Rozmowy z Bogiem Tom 4
Księgarnia Łódź
1x Rozmowy z Bogiem Księga trzecia
Księgarnia Łódź
1x Rozmowy z Bogiem Księga druga
Księgarnia Łódź
1x Rozmowy z bogiem

Pakiet czterech książek
Rozmowy Z Bogiem Tomy od I do IV

Rozmowy Z Bogiem Tom I Oprawa Twarda
Książka Rozmowy z Bogiem przeznaczona jest dla każdego. A stanowi wspaniały dar dla tych, którzy prawdziwie łakną odpowiedzi i cenią pytania; którzy ze szczerym sercem, otwartym umysłem i tęsknotą w duszy poszukują prawdy. Książka ta porusza odwieczne zagadnienia życia i miłości, celu i funkcji, ludzi i związków, dobra i zła, grzechu i winy, przebaczenia i odkupienia, ścieżki do Boga i drogi do piekła... słowem, wszystko. Bez osłonek omawia sprawy seksu, władzy, małżeństwa, dzieci, pracy, zdrowia; życia po życiu" i życia przed życiem"... wszystko. Zgłębia wojnę i pokój, wiedzę i ignorancję, ofiarowanie i branie, radość i smutek. Rozpatruje to co konkretne, i to co abstrakcyjne, widzialne i niewidzialne, prawdę i nieprawdę

Rozmowy Z Bogiem Tom II Oprawa Twarda
Autor tej prowokująco zatytułowanej serii książek nie obwołał się Mesjaszem jakiejś nowej religii. Sfrustrowany dotychczasowym życiem, usiadł pewnego dnia z długopisem w ręku i garścią trudnych pytań w sercu. W miarę jak spisywał te pytania do Boga, uświadomił sobie, że Bóg mu na nie odpowiada... od razu... na kartce, na której kreśli swoje słowa. Efekt tego zapisu - daleki od apokaliptycznych wizji czy sekciarskich ekscentryzmów, jakich można by się spodziewać w takich okolicznościach - to tekst pełen zdroworozsądkowej mądrości o tym, jak wieść skuteczne życie, pozostając wiernym samemu sobie i swojej duchowości.

Rozmowy Z Bogiem Tom III Oprawa Twarda
Neale Donald Walsch niesie duchowe przesłanie pokoju, które nie przestaje poruszać serc i umysłów niemal na całym świecie. Jego książki, przetłumaczone na 37 języków, docierają do milionów ludzi, inspirując ich do dokonywania fundamentalnych zmian w postrzeganiu świata oraz swoim życiu.

Rozmowy Z Bogiem Tom IV Oprawa Twarda
Czy ludzka rasa otrzymuje pomoc od Wysoko Rozwiniętych Istot z Innego Wymiaru?
Czy ludzie będą grać ważną rolę we własnej ewolucji, biorąc udział we wspólnej misji towarzyszenia planecie w nadchodzących trudnych czasach?
Odpowiedź, jaką otrzymał na oba pytania, brzmi: tak.
Następnie poznał 16 konkretnych przykładów na to, jak postępowanie Wysoko Rozwiniętych Istot różni się od naszego, i na to, jak przejęcie tych zachowań pozwoli zmienić bieg historii naszego świata na lepsze – na zawsze.
Zaczynając dokładnie tam, gdzie skończył się trzeci tom Rozmów z Bogiem, autor pokazuje, jak zwykli ludzi mogą odpowiedzieć na wezwanie Wysoko Rozwiniętych Istot, wzorując się na nich, i jak zobaczyć prawdziwą istotę rzeczy, zaglądając jednocześnie w swoją własną i naszą wspólną przyszłość. Taki był właśnie cel tej rozmowy. Czwartej rozmowy z Bogiem.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Neale Donald Walsch

 • Liczba stron: 

  264, 320, 456, 304

 • Wymiary: 

  125x200

 • Oprawa: 

  Oprawa Twarda

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...