Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7278-786-6PAK
Autor: Adele Faber, Elaine Mazlish, Julie King
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788372787866
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Media Rodzina

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Jak mówić żeby dzieci nas słuchały Jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły
Księgarnia Łódź
1x Rodzeństwo bez rywalizacji
Księgarnia Łódź
1x Jak mówić żeby maluchy nas słuchały

Pakiet książek

Pakiet 3 książek:

 • Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły.
 • W książce tej w sposób niezwykle osobisty, pełen życzliwości i prostoty autorki dzielą się swoim własnym doświadczeniem oraz głęboką wiedzą na temat dylematów rodzicielskich i dziecięcych uczuć, sposobów nawiązywania współpracy, skuteczności i nieskuteczności pochwał oraz kar. Ujawniając przyczyny porażek wychowawczych i wskazując sposoby ich uniknięcia, uczą rodzicielstwa dojrzałego i satysfakcjonującego. Nowością i szczególną zaletą tego poradnika jest pokazanie jak to robić!
 • Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały. Poradnik przetrwania dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat
 • Podręcznik niezbędny dla każdego, kto w domu czy w pracy ma do czynienia z małymi dziećmi, poprzedzony przedmową Adele Faber, jednej z autorek bestsellerowego Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, nazwanego przez „The Boston Globe” „biblią wychowania”. Jak poradzić sobie z maluchem, który nie chce myć zębów, odmawia jedzenia warzyw lub rozrzuca książki po całym pokoju? Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały to kompendium wiedzy dotyczącej wychowania dzieci w wieku 2–7 lat. Autorki, Joanna Faber (córka Adele) i Julie King, dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, a także wyciągają wnioski z wielu rozmów z rodzicami i specjalistami i za pomocą autentycznych historii oraz komiksów znanych z poprzednich tytułów w serii dostarczają szeregu praktycznych narzędzi i wskazówek, jak się komunikować, rozmawiać i rozwiązywać trudne sytuacje, nie ignorując przy tym potrzeb dziecka ani swoich.
 • Rodzeństwo bez rywalizacji. Jak pomóc własnym dzieciom żyć w zgodzie, by samemu żyć z godnością
 • Konflikty między rodzeństwem należą do codzienności każdej rodziny. Adele Faber i Elaine Mazlish pokazują, jak w najlepszy sposób podejść do sporów, by z rozwiązania skorzystały nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Autorki piszą o napięciach, jakie rodzi rywalizacja kierowana zazdrością, żalem czy osobistymi rozczarowaniami i co dobrego, a co złego wnosi ona w życie każdej rodziny. Podsuwają pomysły, jak podchodzić do takich kwestii, by zapewnić każde z dzieci, że jest kochane, bezpieczne i wyjątkowe, a jednocześnie stworzyć podwaliny przyszłych więzi i bliskich stosunków między rodzeństwem.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Adele Faber, Elaine Mazlish, Julie King

 • Liczba stron: 

  430, 248, 384

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2013-2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...