Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7534-030-3
Autor: Rhonda Byrne
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Nowa Proza

Wprowadzenie do książki

Sekret 2 Siła Rhonda Byrne

  Jesteś stworzony do tego, żeby wieść niesamowite życie!

   Jesteś stworzony do tego, żeby mieć wszystko, co kochasz i czego pragniesz. Jest Ci pisane zdobycie ekscytującej pracy i osiągnięcie wszystkiego, co chciałbyś osiągnąć. Jest Ci pisane, żeby Twoje relacje z rodziną i przyjaciółmi były przepełnione szczęściem. Jest Ci pisane posiadanie pieniędzy, których potrzebujesz, by żyć pełnią cudownego życia. Jest Ci pisana realizacja marzeń - wszystkich! Jeżeli marzysz o podróżach, podróże są Twoim przeznaczeniem. Jeżeli chciałbyś rozkręcić własny interes, pisane Ci jest rozkręcenie interesu. Jeżeli chciałbyś się nauczyć tańczyć, żeglować albo mówić po włosku, to wszystkie te rzeczy są Ci przeznaczone. Jeżeli chciałbyś być muzykiem, naukowcem, właścicielem firmy, wynalazcą, artystą, rodzicem lub kimkolwiek innym, to to właśnie jest Ci pisane!

   Codziennie rano, budząc się, powinieneś odczuwać przepełniające Cię podniecenie, ponieważ wiesz, że dzień będzie pełen wielkich i wspaniałych rzeczy. Pisane są Ci śmiech i radość, tak jak są Ci pisane poczucie siły i bezpieczeństwa, dobre samopoczucie i świadomość własnej wartości. Oczywiście, nie brakuje w Twoim życiu przeszkód, które również są Twoim przeznaczeniem, ponieważ pomagają Ci się rozwijać, ale powinieneś umieć przezwyciężać problemy i trudności. Jesteś stworzony do zwyciężania! Jesteś stworzony do szczęścia! Jesteś stworzony do tego, żeby wieść niesamowite życie!

   Nie urodziłeś się po to, żeby walczyć. Nie urodziłeś się po to, żeby prowadzić życic, w którym radosne chwile należą do rzadkości. Nic urodziłeś się po to, żeby harować w pracy przez pięć dni w tygodniu i tylko w weekendy zaznawać ulotnych momentów szczęścia. Nic urodziłeś się po to, żeby narzekać na niedobór sił witalnych i wieczorem padać na nos z wyczerpania. Nie urodziłeś się po to, żeby się martwić i bać. Nie urodziłeś się po to, żeby cierpieć. Jaki byłby wówczas sens Twojego życia? Pisane Ci jest doświadczanie pełni życia, posiadanie wszystkiego, czego pragniesz, a przy tym cieszenie się szczęściem, dobrym zdrowiem, witalnością, radosnymi emocjami i miłością, ponieważ na tym właśnie polega niesamowite życie!

    Wymarzone życic, wszystko, czym chciałbyś być, co chciałbyś robić i mieć, jest bliżej, niż przypuszczasz, ponieważ siła zdolna zapewnić Ci wszystko, czego pragniesz, tkwi w Tobie!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Rhonda Byrne

 • Tytuł oryginału: 

  The Secret - The Power

 • Liczba stron: 

  276

 • Wymiary: 

  140x180

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7534-030-3

 • Tłumacz: 

  Wojciech Szypuła

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...