Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62195-77-0
Autor: Brian Tracy
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788362195770
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: MT Biznes

Wydanie III rozszerzone

   Poradnik ten ma na celu pomoc w szybszym osiągnięciu wyników w budowaniu kariery. Na jego stronach przybliżyłem 21 najważniejszych zasad rozwoju indywidualnej wydajności.
   Podane metody, techniki i strategie są proste, szybko odnoszą skutek i sprawdzają się w praktyce. Aby nie marnować czasu Czytelnika, nie rozwodzę się nad różnymi psychologicznymi i emocjonalnymi przyczynami skłonności do odwlekania lub złego zarządzania czasem. Nie robię dłuższych wycieczek w obszary teoretycznych rozważań lub badań poczynionych w tych dziedzinach. Koncentruję się na podejmowaniu konkretnych działań, które natychmiast spowodują pozytywne zmiany w pracy.
   Każdy prezentowany tu pomysł ma za cel poprawę ogólnej wydajności, wyników i wzmocnienia twojej pozycji w pracy. Do wielu wskazówek można też się stosować w życiu prywatnym.
   Każda z 21 metod i technik stanowi integralną całość; wszystkie są konieczne. Jedna ze strategii może działać w pewnej sytuacji, druga w innej. Wszystkie razem tworzą pełną ofertę, rodzaj szwedzkiego stołu technik pomocnych w osiągnięciu lepszych wyników i poprawy wydajności, których możesz użyć w każdej chwili, w dowolnej kolejności i sekwencji, jaką uznasz za właściwą.
   Kluczem do sukcesu jest działanie. Zasady, o których piszę, powodują szybką, określoną poprawę działania, przynoszą rezultaty Im szybciej je opanujesz i zaczniesz stosować, tym szybciej zaczniesz osiągać sukcesy w karierze zawodowej. Gwarantowane!
   Granice twoich możliwości ulegną ogromnemu rozszerzeniu, gdy opanujesz techniki zawarte pod wspólną nazwą: „Zjedz tę żabę!".

Brian Tracy
Solana Beach, Kalifornia
Październik 2006

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Brian Tracy

 • Tytuł oryginału: 

  Eat That Frog!: 21 Great Ways to Stop Procrastinating and Get More Done in Less Time

 • Liczba stron: 

  132

 • Wymiary: 

  140x220

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62195-77-0

 • Tłumacz: 

  Marian J. Waszkiewicz

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...