Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-692-0
Autor: Emmet Fox
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788381712576
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

'

Wprowadzenie do książki

Kazanie na górze

Ponadczasowy podręcznik mocy pozytywnego myślenia

Książka, która zainspirowała Esther i Jerry''ego Hicks, Louise L.Hay i Marianne Williamson

  Jeden z czołowych nauczycieli duchowych dwudziestego wieku, Emmet Fox, przekazuje ludziom wszystkich wiar strategie i praktyczne wskazówki, dzięki którym w życiu naszym i innych zagości zdrowie, szczęście i powodzenie. Klasyk ten, ceniony przez miliony, ujawnia w jaki sposób zmienić negatywny stosunek do życia w afirmujące życie przekonania, jak zrozumieć naturę boskiej prawdy, poczuć moc modlitwy, rozwinąć całkowicie zintegrowaną i wyrazistą osobowość oraz żyć w dobrobycie. Fox daje nam narzędzia, dzięki którym możemy ukształtować swoje życie, by było takie, jak chcemy.

„Praktyczny podręcznik do rozwoju duchowego… [Fox] pokazuje czytelnikom ogromne perspektywy na życie i przedstawia całkowicie nową hierarchię wartości.”
- Recenzja książki wg New York Times’a

  Emmet Fox (1886-1951) był jednym z najbardziej wpływowych nauczycieli duchowych dwudziestego wieku i pionierem ruchu Nowej Myśli.

   Przekazywana przez niego śmiała i dynamiczna idea, że nasze myśli kształtują rzeczywistość, zmieniła życie milionów osób na całym świecie i wpłynęła na wielu współczesnych pisarzy duchowych, takich jak Wayne Dyer, Esther Hicks i Louise Hay, którzy są entuzjastami jego przekonania o mocy pozytywnego myślenia.

   Jeżeli rzeczywiście pragniesz odmienić swoje życie, jeśli naprawdę chcesz zmienić siebie samego - by zarówno przed Bogiem, jak też innym człowiekiem, stać się zupełnie inną osobą - jeżeli naprawdę zależy ci na zdrowiu i spokoju ducha, rozwoju duchowości, Jezus w swoim Kazaniu na Górze pokazał ci, jak tego dokonać. To nie jest łatwe zadanie, ale mamy świadomość, że można to osiągnąć, gdyż byli już tacy, którzy tego dokonali - ale musimy zapłacić odpowiednią cenę. Jest nią przestrzeganie zasad w każdej sferze twojego życia, w każdej codziennej sprawie, czy chcesz tego, czy nie, a szczególnie zaś, kiedy nie jest ci to na rękę.
   Jeżeli jesteś gotów ponieść tę ofiarę i zerwać raz na zawsze z dawnym człowiekiem i zainicjować powstanie nowego, wówczas analiza wielkiego Kazania rzeczywiście stanie się twoją Górą Wyzwolenia.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Emmet Fox

 • Tytuł oryginału: 

  The Sermon on the Mount: The Key to Success in Life

 • Liczba stron: 

  200

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-692-0

 • Tłumacz: 

  Karolina Łachmacka

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...