Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7818-435-5
Autor: Tenzin Wangyal Rinpocze
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788378184355
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Rebis

Wprowadzenie do książki

Tybetańska joga ciała mowy i umysłu

   Wszystkim Wam życzę Szczęśliwego Nowego Roku. Kiedy macie w rękach moją najnowszą książkę „Tybetańska joga Ciała, Mowy i Umysłu” zapraszam Was do medytacji wraz z nagraniem wideo, które zostanie tutaj zamieszczone w nadchodzącym tygodniu oraz do podzielenia się Waszymi doświadczeniami, do komentowania i zadawania pytań mnie i sobie nawzajem.

   Książka Tybetańska joga ciała mowy i umysłu zawiera wiele informacji, w jaki sposób przejść przez trzy bramy ciała, mowy i umysłu. Niektóre z nich mogą okazać się trudne do zrozumienia dla osób, dla których Tybetański Bon i Buddyzm jest czymś nowym. Ale jeśli miałbym skondensować wszystkie informacje zawarte w książce w jednym prostym przesłaniu byłaby to wiadomość, że bramy do bardziej światłego, radosnego życia są zawsze z Tobą. W każdej chwili możesz wykorzystać wyzwania stawiane przed Tobą w codziennym życiu, by przypomnieć sobie o połączeniu bezruchu ciała, milczenia mowy i otwartości umysłu. Te "trzy pigułki" bezruchu, milczenia i otwartości są najlepszym lekarstwem na ból na wszystkich poziomach fizyczności, energii/emocji i umysłu. Są one zawsze dostępne za darmo.

   Mam nadzieję, że każdy z uczestników tej grupy dyskusyjnej odnajdzie tutaj okazję do głębszego, bardziej empirycznego zrozumienia tego wszystkiego, o czym opowiada książka. Jeśli chcesz, możesz podjąć noworoczne postanowienie, aby zaangażować się wideo medytacje oraz "przyjmowanie trzech pigułek”, co najmniej trzy do pięciu razy dziennie w trakcie tego miesiąca oraz w całym przyszłym roku. Istnieje duża szansa, że dzięki temu dokonasz bardzo pozytywnych i trwałych zmian w Twoim życiu.

  Moim życzeniem jest, żeby ta grupa dyskusyjna była nie tylko okazją do czytania i nauki, ale także miejscem do refleksji i prób połączenia się z bezruchem, milczeniem i otwartością. Nagrania wideo zawierają wiele praktycznych informacji na temat medytacji, więc proponuję, aby obejrzeć je wielokrotnie.

Z najlepszymi życzeniami,
Tenzin Wangyal Rinpoche

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Tenzin Wangyal Rinpocze

 • Tytuł oryginału: 

  Tibetan Yogas Of Body, Speech And Mind

 • Liczba stron: 

  344

 • Wymiary: 

  130x210

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-7818-435-5

 • Tłumacz: 

  Joanna Grabiak-Pasiok

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...