Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-820-8
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Vital

Kompleksowy przewodnik zdrowego odżywiania według współczesnych badań naukowych

  Czy wiesz, że jedzenie płatków owsianych nie jest zdrowym sposobem na rozpoczęcie dnia? Mleko nie buduje kości, lepszym źródłem wapnia są sardynki. Mięso kurczaka wcale nie jest zdrowsze od czerwonego. Jedzenie jajek nie zwiększa ryzyka wystąpienia zawału serca. A najbardziej odżywczymi warzywami są te najdziwniejsze - na przykład wodorosty.

Jeśli te stwierdzenia wprawiają cię w niedowierzanie, to koniecznie przeczytaj tę książkę!

   Każdego dnia jesteśmy bombardowani sprzecznymi informacjami o zdrowym odżywianiu. W rezultacie, stojąc przed sklepową półką, sam nie wiesz, co powinieneś wybrać, by zdrowo się odżywiać. W tej książce dr Mark Flyman bierze pod lupę każdą grupę żywności i wyjaśnia, które produkty wspierają zdrowie, a które są dla niego zagrożeniem. Dokładnie opisuje mięso, drób, jaja, mleko i nabiał, ryby, warzywa, owoce, tłuszcze i oleje, nasiona roślin strączkowych, zboża, orzechy, cukier, słodziki i napoje. Opierając się na badaniach naukowych i swoim ponad trzydziestoletnim doświadczeniu, odpowiada na pytanie: co powinieneś jeść, by wyeliminować choroby chroniczne i zachować zdrowie? Prezentuje gotowe rozwiązanie w postaci najzdrowszej diety na świecie - diety pegańskiej, łączącej w sobie zasady diety paleo i wegetariańskiej. Omawia jej zasady i podaje gotowy jadłospis na 7 dni, który pomoże ci w łatwy sposób wprowadzić zdrowe odżywianie do twojej kuchni.

Dowiedz się, co jeść, by być zdrowym!

Dr Mark Hyman - lekarz rodzinny, autor bestsellerów „New York Time-sa” oraz światowej stawy lider, mówca i edukator zdrowego odżywiania. Jest dyrektorem Cleveland Clinic Center for Functional Medicine oraz założycielem i dyrektorem medycznym The UltraWellness Center, a także prezesem zarządu Institute for Functional Medicine. Współpracuje z autorami wielu programów telewizyjnych, w tym CBS This Morning, Today Show, CNN oraz The View, The Dr. Oz Show.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  dr Mark Hyman

 • Tytuł oryginału: 

  Food: What the Heck Should I Eat?

 • Liczba stron: 

  448

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-820-8

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy