Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-703-3
Autor: Ellen Dugan
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Praktyczna magia dobrobytu

Rytuały na bogactwo

   Jeżeli chcesz nauczyć się, jak prawidłowo korzystać z magii, by osiągnąć pozytywne zmiany i wprowadzić je do swojego życia, wówczas to jest książka przeznaczona dla ciebie. Książka ta istotnie zawiera uroki, czary i rytuały, lecz znajdują się w niej także podstawowe materiały, które pozwolą ci zrozumieć magię dobrobytu i obfitości oraz wszelkie jej poziomy i złożoność.
   Na początek obierzemy sobie za bazę cztery naturalne żywioły, by zgłębić ten temat. W rozdziale pierwszym, który idzie w parze z żywiołem ziemi, odkryjemy podstawy i fundamenty magii. Na początek poruszymy zagadnienie siedmiu praw hermetycznych z przyziemnej perspektywy i odkryjemy prawo przyciągania. Elementy uroków i rytuałów posłużą ci jako składniki solidnego fundamentu, z którego wyruszysz w bardziej zaawansowane arkana nauki o magii dobrobytu.
   Następnie przyjrzymy się kolejnym naturalnym żywiołom i dowiemy się, w jaki sposób odnoszą się one do magii dobrobytu, jak łączą się ich energie, jak wpływają one na twoją pracę nad dobrobytem i twoje nastawienie. Poznamy szczęście i sukces, motywację i przemianę, bogactwo oraz magię manifestacji. Będą tu rozdziały poświęcone czarom na szczęście, talizmanom, magii monet czy przyciąganiu obfitości, jak też rozdział poświęcony usuwaniu przeszkód na drodze do twojego sukcesu. Odkryjesz, jak usuwać zwykłe magiczne przeszkody oraz czym jest twoja magiczna energia, czyli PME. Są tu rozdziały poświęcone magii ziół i kryształów, z pokaźną liczbą nowych uroków dla dobrobytu i sukcesu, które możesz sobie wypróbować. Znajdziesz tu także informacje o magii planetarnej, teurgii i taumaturgii, a także o deizmach, które pokrewne są dobrobytowi i obfitości. Odkryjesz uroki dla samodzielnych czarownic, jak też rytuał przyciągający dobrobyt, z którym możesz pracować na sabacie lub w grupie. Dzieła dopełniają dwa dodatki - oba dotyczą działań nad dobrobytem.
   Znajdziesz tutaj mnóstwo praktycznej magii, nad którą możesz popracować. Jeżeli jesteś gotowy rozwinąć się w swoim rzemiośle i poszerzyć swoje magiczne umiejętności, trafiłeś w odpowiednie miejsce. „Praktyczna magia dobrobytu” może pomóc przynieść sukces i obfitość do twojego świata wraz z mądrą i prosto przejawiającą się magią, która poprawi jakość twojego życia. Pozwól, że pokażę ci, w jaki sposób.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Ellen Dugan

 • Tytuł oryginału: 

  Practical Prosperity Magick: Crafting Success & Abundance

 • Liczba stron: 

  240

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-703-3

 • Tłumacz: 

  Anna Łachmacka-Kemona

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...