Wczytuję dane...
KOD: 533733
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788375798791
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

To niezwykła książka i z radością polecę ją każdemu, kto chce znacząco poprawić swoje zdrowie fizyczne.

Tony Robbins

Od dzisiaj nie musisz już żyć z bólem. Na tym polega rewolucyjny przekaz Metody Egoscue, przełomowego systemu, który pomoże ci wyeliminować ból układu mięśniowo-szkieletowego bez leków, operacji lub kosztownej fizjoterapii. Metoda obejmuje serię łagodnych ćwiczeń i starannie dobranych pozycji rozciągania, które pomogą ci przywrócić poprawne funkcjonowanie mięśni i stawów. Jej twórca stosuje rozwiązania, które czasem wydają się nielogiczne (np. leczenie bólu stopy w serii ćwiczeń na biodra), jednak działają znakomicie.

To jedna z najbardziej zaskakujących książek o ludzkim ciele, na jakie możecie natrafić. Egoscue twierdzi, że współczesny tryb życia zmienia sposób funkcjonowania naszego ciała. Wobec zmniejszonego fizycznego wysiłku ograniczeniu ulega także funkcjonalny zakres ruchu mięśni i stawów. W tym kompendium znajdziemy ćwiczenia ruchowe, które pozwalają nam odzyskać to, czym obdarzyła nas natura. Metoda Egoscue stworzona została przez Pete'a Egoscue, szanowanego na całym świecie fizjologa i konsultanta w zakresie rehabilitacji urazów, który z niesamowitą skutecznością - na poziomie 90 procent - pomógł nie tylko wielkim sławom, ale także milionom innych osób.

W tej przełomowej książce znajdziesz zdjęcia i instrukcje, jak krok po kroku wykonać ćwiczenia przynoszące trwałą ulgę w przypadku:

dyskomfortu stawów, w tym bólu pleców i szyi; bolących kolan, bioder i barków; zapalenia stawów i kontuzjowanych kostek;

problemów mięśni i tkanek miękkich, w tym urazów stożka rotatorów, zapalenia ścięgien oraz częstych problemów bólowych stóp;

promieniującego i ostrego bólu, w tym rwy kulszowej i zespołu cieśni nadgarstka;

wielu innych dolegliwości, w tym bólu głowy, zawrotów głowy i zmęczenia.

Niewielu autorów potrafi równie ciekawie i zrozumiale opisać, jak funkcjonują mięśnie i stawy człowieka. Pete Egoscue robi to w sposób, który uświadomi każdemu, jakie możliwości drzemią w jego własnym ciele. Nie tylko pokazuje, jak można pozbyć się bólu, ale także przywraca wiarę w zdolność samoleczenia i odzyskania sprawności. Z tą książką w ręku jesteś gotów odzyskać swój największy skarb: ciało wolne od bólu!

Pete Egoscue nauczył się wiele o bólu, kiedy jako oficer marines został ranny w Wietnamie. Z pacjenta stał się fizjoterapeutą i obecnie prowadzi słynną klinikę w San Diego. Jak podaje, pomógł tam 90 procentom swoich pacjentów wyleczyć przewlekły ból - w tym Jackowi Nicklausowi i Charlesowi Barkleyowi, którzy dzięki niemu nie musieli przedwcześnie kończyć swoich karier.

Pete Egoscue całkowicie zmienił moje życie. Nigdy wcześniej nie doznałem tak kompletnej ulgi od bólu, jak po zastosowaniu Metody Egoscue.

Detale

 • Autor: 

  Pete Egoscue, Jakub Sytar

 • Format: 

  240x165 mm

 • Ilość stron: 

  272

 • ISBN: 

  9788375798791

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy