Wczytuję dane...
KOD: 402598
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381514224
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: RM
Czasu nie oszukasz... Ale odpowiednia dieta i dawka ruchu pomogą Ci dłużej cieszyć sięmłodym wyglądem i zdrowiem.
Pierwsze zmarszczki? Zadyszka, gdy wchodzisz po schodach? Coraz częstsze dolegliwości ze strony żołądka i jelit? A może problemy z pamięcią?
Autorka książki doświadczona dietetyczka podpowiada, jak przechytrzyć metrykę. Opierając się na najnowszych wynikach badań i wiarygodnych źródłach naukowych, radzi, co jeść, jak przyrządzać potrawy i przechowywać pożywienie, oraz czego unikać, by nie przyspieszać procesów starzenia. Słowem: proponuje styl odżywiania, który pomoże dłużej cieszyć się młodym wyglądem, dobrym samopoczuciem, a także może wydłużyć życie i zapobiec wielu chorobom czy dolegliwościom.
Podaje ponad 100 sprawdzonych przepisów na: sałatki i dania z warzyw, zupy, dania z mięsem i rybami, bezmięsne i wegetariańskie, koktajle i desery na potrawy zawierające naturalne przeciwutleniacze, które pomagają zwalczać wolne rodniki.
Oto kulinarna oda do młodości!
Agata Lewandowska dietetyk, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, SGGW oraz podyplomowych studiów z psychodietetyki na SPWS. Interesuje się sportem, zdrowym stylem życia oraz wpływem codziennej diety na zdrowie. Autorka kilkunastu poradników dietetycznych, w tym najnowszych: Dieta wzmacniająca odporność, Pokonaj nadciśnienie dietą DASH, Płaski brzuch, Warzywa, które leczą i Dietą sirt na cztery pory roku.

Detale

 • Autor: 

  Agata Lewandowska

 • Format: 

  231x163 mm

 • Ilość stron: 

  272

 • ISBN: 

  9788381514224

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy