Wczytuję dane...
KOD: 978-83-66949-71-3
Autor: Beatriz M. Munoz, Nitdia Aznarez
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788366949713
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Samo Sedno

Książka zawiera materiały do wycięcia oraz zestaw wielu pomocy do pobrania i wydrukowania.

Montessori. 80 zabaw z dziećmi to poradnik dla rodziców, którzy chcą wspólnie z dziećmi poznawać świat przyrody, nie tylko podczas spacerów, ale również w domu. Skorzystaj z bazy pomysłów na aktywności, które rozwiną praktyczne umiejętności życiowe, poszerzą wiedzę matematyczną, pozwolą poznawać język, nauki przyrodnicze i sztukę oraz stymulować zmysły dziecka.

Potraktuj pomysły na zabawę jako narzędzia, dzięki którym rozbudujesz wrodzoną ciekawość dziecka i ułatwisz mu codzienną naukę. Nie musisz wykonywać wszystkich, ani przestrzegać kolejności. Pozwól dziecku zdecydować i odkryć, co przyciąga jego uwagę oraz poznaj nowe strategie towarzyszenia dziecku w zabawie.

„Nie ma takiego opisu czy zdjęcia w książce, które mogłyby zastąpić obserwowanie drzewa w rzeczywistości oraz życia, które je otacza, w prawdziwym lesie. W tych drzewach jest coś, co przemawia bezpośrednio do naszej duszy, coś, czego nie jest w stanie zaoferować nam żadna książka czy muzeum. Lasy uzmysławiają nam, że to nie tylko zbiór drzew, lecz sieć małych, wzajemnie powiązanych żyć”. - Maria Montessori

Detale

 • Autor: 

  Beatriz M. Muoz, Nitdia Aznrez

 • Format: 

  297x210 mm

 • Ilość stron: 

  192

 • ISBN: 

  9788366949713

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...