Wczytuję dane...
KOD: 978-83-66134-55-3
Autor: Robert Schwartz
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788366134553
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Odważne Dusze
Księgarnia Łódź
1x Dar duszy
Księgarnia Łódź
1x Miłość duszy. Żyj miłością, którą zaplanowałeś, zanim się urodziłeś

Pakiet 3 książek

Roberta Schwartza

 • Miłość duszy. Żyj miłością, którą zaplanowałeś, zanim się urodziłeś
 • W swojej pierwszej, przełomowej książce Odważne dusze Robert Schwartz wprowadził koncepcję planowania przedurodzeniowego do głównego nurtu. W drugiej książce, „Dar duszy”, zagłębił się w temat jeszcze bardziej, analizując przedurodzeniowe planowanie innych typowych wyzwań życiowych. Tym razem autor bada przedurodzeniowe planowanie wyzwań związanych z romantycznymi związkami lub ich brakiem: niewiernością, impotencją, samotnym wychowywaniem dzieci po śmierci partnera, byciem singlem i związkami w celibacie. Współpracując ponownie z kilkoma utalentowanymi medium i channelerami oraz włączając regresję duszy pomiędzy życiami, którą przeprowadza jako wykwalifikowany hipnotyzer, Schwartz wydobywa wielką mądrość i miłość z „drugiej strony”, aby wyjaśnić, dlaczego planujemy takie doświadczenia jeszcze przed narodzinami.
 • Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań
 • Autor bestsellera Odważne dusze tym razem zmierza się ze szczególnie trudnymi emocjami – przedstawia historie osób, które przeżyły takie traumy, jak: samobójstwo, choroba psychiczna, poronienie, aborcja czy gwałt. Analizuje je, bazując na informacjach przekazanych z „drugiej strony” za pomocą mediów i channelerów. Świadomość, iż dusza wykoncypowała przeżycie takich wydarzeń, może wydawać się przerażająca i trudna do zaakceptowania. Ale na tym właśnie polega planowanie przedurodzeniowe. Jeśli przyjrzysz się przyczynom, które doprowadziły do zaplanowania takich doświadczeń, uzdrowisz swoje rany – głęboko ukryte wzorce bezwartościowości, bezsilności czy gniewu.
 • Odważne dusze
 • Zgodnie z planem duszy każdy człowiek jako istota wieczna planuje życie wraz z największymi wyzwaniami, aby doświadczyć duchowego wzrostu. Dzięki tej książce odkryjesz, że cierpienie może mieć sens i dać szansę na doskonalenie duszy. Przy pomocy mediów autor odsłania fascynujące spojrzenie na drugą stronę. Przybliża historie ludzi, którzy musieli zmierzyć się z poważnymi wyzwaniami, jak ciężkie choroby lub uzależnienia. Te poruszające świadectwa budzą nadzieję na zastąpienie gniewu i poczucia winy akceptacją i przebaczeniem

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Robert Schwartz

 • Liczba stron: 

  304, 243, 272

 • Wymiary: 

  145x205, 165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...