Wczytuję dane...
KOD: 978-83-67107-86-0
Autor: Sam Silverstein
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788367107860
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Studio Emka

Zobowiązania nie są łatwe, ale zapewniają rezultaty.

Kiedy odkryjecie, czym jest bez względu na wszystko w waszym życiu, zyskacie jasność, pewność oraz skupienie.

Wyjście z marazmu i uzyskiwanie postępów to naturalny rezultat życia zgodnie ze zobowiązaniami bez względu na wszystko.

Dla wielu z nas tym, co najważniejsze, są coraz głębsze relacje z osobami z naszego otoczenia i możliwość wywierania realnego wpływu na ich oraz swoje życie. A gdyby sekretem stawania się najlepszą wersją siebie, przyciągania do siebie ludzi i przewodzenia im miała okazać się po prostu wiedza o tym, w co, dlaczego i jak się zaangażować? Możecie posiąść tę wiedzę, ale też zyskać o wiele więcej, jeśli wykorzystacie potęgę zobowiązania.

Od ponad dwudziestu pięciu lat Sam Silverstein pracuje z przedsiębiorstwami, agencjami rządowymi i ludźmi na całym świecie, pomagając im kształtować najlepsze wersje ich samych poprzez potęgę odpowiedzialności. Tysiące ludzi wdrożyło już jego filozofię i narzędzia, by w rezultacie doświadczyć rozwoju i dobrobytu.

Sam Silverstein tłumaczy w swej książce, czym jest poczucie odpowiedzialności i dlaczego stanowi ono najpotężniejszy czynnik zmian, jaki istnieje. Inspirująco wyjaśnia, jak można skutecznie wykorzystać tę moc do wprowadzenia pozytywnych zmian u siebie i innych. W tym celu proponuje podjęcie dziesięciu ważnych zobowiązań, sformułowanych w poczuciu odpowiedzialności i odnoszących się do istotnych aspektów życia każdego człowieka. Jeśli zdecydujecie się choćby na niektóre z nich, tylko na jedno czy nawet zaczniecie od prostego „tak”, oznaczającego jakieś zobowiązanie wobec siebie oraz osób z waszego otoczenia, sprawicie, że – bez względu na wszystko:

– Wasze słowo stanie się dla was wiążące
– Poznacie własne wartości i będziecie je realizować w życiu
– Będziecie pomagać ludziom w stawaniu się najlepszą ich wersją
– Ukształtujecie dobrą reputację w targanym problemami świecie
– Rozwiniecie i utrzymacie rozsądne zasady finansowe.

Postawa bez względu na wszystko jest jasna w przekazie, praktyczna w zastosowaniach i potężna w swoim potencjale zmiany życia. Jeśli od razu i odpowiedzialnie podejmiecie wskazane w tej książce zobowiązania, stworzycie dla sobie i osób ze swego otoczenia lepszą przyszłość. Bez względu na wszystko!

Azymut

 • Autor: 

  Sam Silverstein

 • Format: 

  205x135 mm

 • Ilość stron: 

  164

 • ISBN: 

  9788367107860

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy