Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8317-192-0
Autor: Paweł Kunachowicz
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383171920
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Pascal

Pewnego letniego dnia oddał swoją legitymację radcy prawnego i poprosił o wykreślenie z zawodu. Z eleganckimi butami, garniturami i krawatami spakowanymi w worki na śmieci, stał się kimś prawdziwszym. Poczuł w sobie moc. Zdecydował się kupić bilet w jedną stronę, mimo że nie do końca znał odpowiedź na pytanie: jak to będzie?

Paweł Kunachowicz zmienił w swoim życiu (prawie) wszystko. Z miasta wyprowadził się na wieś, język polski zamienił na francuski, z prawnika stał się przewodnikiem wysokogórskim.

Każdy pragnie zmiany, niewielu wie, jak to zrobić. Odkładamy zmianę na później: gdy zarobimy wystarczająco dużo pieniędzy, rozwiążemy domowe problemy, poukładamy sprawy w firmie. To "później" często nie następuje nigdy.

Jak znaleźć miejsce na marzenia?

Jak posprzątać stare, by możliwe stało się nowe ?

Jak nauczyć się odnajdywać swoje powołanie i talenty?

Jak nieustająco ustalać cele i priorytety i mówić: sprawdzam?

Jak zrealizować plany, zanim stracą termin ważności?

Zmiana to podróż, która się nie kończy. Pozwól sobie na przemianę tyle razy, ile potrzebujesz, aby być w pełni szczęśliwym i wolnym. Jeżeli nadal brakuje ci odwagi, przeczytaj tę książkę. To niezwykły zapis skomplikowanego procesu zmiany - osobisty, szczery i do głębi motywujący.

Azymut

 • Autor: 

  Paweł Kunachowicz

 • Format: 

  205x144 mm

 • Ilość stron: 

  272

 • ISBN: 

  9788383171920

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy