Wczytuję dane...
KOD: 582303
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383015255
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★

Jak dzięki astrologii zyskać wiedzę na temat kompatybilnych znaków zodiaku i sprzyjających układów planet

Lubisz patrzeć na rozgwieżdżone niebo? Jego widok faktycznie zapiera dech w piersiach. Jednak gwiazdy nie tylko zachwycają swym niewysłowionym pięknem. Są również skarbnicą nieprzebranej wiedzy. Co więcej, jest to wiedza, którą każdy może spożytkować do własnych celów. Nieważne, czy dotyczą one kariery zawodowej, czy też sfery uczuć. Czy związane są z życiowymi drobiazgami, czy z kluczowymi dla ciebie decyzjami. Wiedza czerpana ze znaków zodiaku i układów planet może stać się narzędziem pozytywnych zmian. Jeśli nie wiesz, gdzie ją zdobyć, sięgnij po tę książkę. Znajdziesz w niej niespotykane w innych publikacjach z dziedziny astrologii i astropsychologii charakterystyki znaków zodiaku. Autorka w nowatorski sposób pokazuje ich związki z codziennym życiem i kluczowymi wyborami. Wyjaśnia, na czym polega wpływ układów planet na codzienność i jak samodzielnie odszukać kompatybilne znaki zodiaku. Omawia 7 kosmicznych praw, które są kluczem, by dostroić się do wysokich wibracji wszechświata. Nie szczędzi także praktycznych wskazówek służących uwrażliwieniu intuicji i podniesieniu świadomości swojego wewnętrznego potencjału. Korzystając z zawartych w tej książce informacji, wytyczysz nowe ścieżki rozwoju osobistego i wzmocnisz swój rozwój duchowy.

Obudź swoją intuicję, by znowu nauczyć się czerpać wiedzę z gwiazd

Dawniej ludzie potrafili korzystać z wiedzy zapisanej w gwiazdach. Dlaczego? Od tego zależało ich przetrwanie. Później zagubili tę umiejętność. Na szczęście astrologia pomaga dostrzec połączenia i interakcje między kosmosem a codziennością. Świadomość znaczenia symboli astrologicznych, układów planet i znajomość charakterystyk znaków zodiaku sprawia, że gwiazdy znów mogą zagościć w twoim życiu. Mając je za przewodników, łatwiej zrozumiesz boski plan stworzenia i swoje miejsce w nim. Temu właśnie służy ta książka. W prosty sposób opisuje ona, jak kosmiczne energie i częstotliwości przenikają do twojego życia. Dostarcza też wiedzy, jak rozpoznać ich obecność, korzystając z horoskopu.

Ty też możesz dostroić się do wysokich wibracji wszechświata

Główną część książki stanowią nowatorskie, niespotykane nigdzie indziej charakterystyki znaków zodiaku. Są one znacznie bardziej pogłębione niż znajdujące się w standardowych horoskopach urodzeniowych. Łączą tradycyjną astrologię z nowoczesną astropsychologią. Publikacja zawiera między innymi przyporządkowane każdemu znakowi zodiaku sposoby osiągania wysokich wibracji i aktywacji intuicji. Autorka wyjaśnia, jak interpretować skomplikowane symbole astrologiczne. Szczegółowo opisuje także indywidualne cechy częstotliwości poszczególnych znaków oraz układy planet kształtujące duchowość każdego z nich. Dzięki tej książce poznasz swoje egzoteryczne i ezoteryczne planety przewodnie. Dowiesz się, jaki jest twój znak dualny i kto cię będzie wspierał, a kogo powinieneś unikać. Jeśli szukasz kompatybilnych znaków zodiaku, znajdziesz je również w tej publikacji. Tym samym książka ta dostarczy ci obszerniejszej wiedzy niż jakikolwiek horoskop urodzeniowy. Otrzymasz również listę swoich zodiakalnych wyzwań, głównych potencjałów oraz obszarów, w których powinieneś spożytkować swoją energię. Mając świadomość drzemiących w tobie możliwości i narzędzia służące ich przebudzeniu, bez trudu wykorzystasz je do rozwoju duchowego i osobistego.

Azymut

 • Autor: 

  Silke Schafer

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  368

 • ISBN: 

  9788383015255

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...