Wczytuję dane...
KOD: 978-83-67996-26-6
Autor: Leszek Klimas
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788367996266
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: luna

Koledzy z klasy przezywali Krzyśka "Gruby". Zmartwieni rodzice zwrócili się do Leszka Klimasa, by pomógł ich synowi nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, ale też odzyskać pewność siebie. Laura, najmłodsza uczestniczka programu, zgłosiła się do przychodni wraz z rodzicami i siostrą. Całą rodziną pozbyli się w sumie 120 kg! Gabriel zrzucił 30 kg, ale to wcale nie jego smukła sylwetka najbardziej przyciąga dziś uwagę, ale rozpierająca go chęć do nauki i zabawy. To tylko kilka historii sukcesów dzieci i ich opiekunów w powrocie do zdrowej wagi. Jeśli Twoje dziecko też ma problem z nadwagą, to ten poradnik jest dla Ciebie.

Wiecie, dlaczego dzieciaki pod naszą opieką chudną? Bo ja i cały mój zespół w nie wierzymy - to właśnie sedno metody Leszka Klimasa, który od lat wykorzystuje swoje doświadczenie, żeby pomagać dzieciom, młodym ludziom i ich opiekunom w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Jego podopieczni w trakcie procesu utraty zbędnych kilogramów nie są głodni, mają mnóstwo energii, są radośni i zyskują pewność siebie.

Leszek Klimas, mistrz świata w sylwetce atletycznej, otworzył poradnię Efekt Klimasa i zaprosił do współpracy lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów oraz innych ekspertów, dzięki którym trafiające tam dzieciaki są otoczone najlepszą fachową opieką. W tej książce, wraz ze swoim zespołem, dzieli się wynikającą z wieloletniej praktyki wiedzą, którą dopełniają wyniki badań naukowych, przepisy i propozycje treningów, ale także motywacja, uśmiech i żart.

Zatem drodzy Rodzice, czytelnicy tej książki, czas na Wasze dzieci. Także one mogą sięgnąć po marzenia. A ja zrobię wszystko, żeby zarówno Was (bo bez Waszej pomocy się nie obędzie), jak i je w tym wesprzeć. Efekt murowany. Przekonacie się sami.

Fragment wstępu Leszka Klimasa

Azymut

 • Autor: 

  Leszek Klimasz

 • Format: 

  225x165 mm

 • Ilość stron: 

  256

 • ISBN: 

  9788367996266

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2024

Polecamy