Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8151-838-3
Autor: Hill Chase
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381518383
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: RM

7 kroków, które pozwolą ci przejąć kontrolę nad swoimi myślami i wyeliminować te negatywne. W 5 minut do pozytywnego myślenia!

Czy zdarza ci się nie spać w nocy, bo rozmyślasz nad wydarzeniami poprzedniego dnia? Czy zbyt długo zastanawiasz się nad każdą decyzją, obawiając się, co przyniesie przyszłość? Czy czujesz się tym wszystkim przytłoczony i wpływa to na twoje relacje z ludźmi, pracę?

Nadmierne myślenie i zamartwianie się ma silny negatywny wpływ na nasze życie. Nie tylko czyni każdy krok trudniejszym i sprawia, że jesteś wciąż zmęczony, lecz także niekontrolowane może przerodzić się w poważne problemy psychiczne. Jednak można nauczyć się, jak nad tym panować i dzięki systematycznym ćwiczeniom pozbyć się negatywnych myśli na dobre.

W tej książce autor krok po kroku pokazuje, jak panować nad swoimi myślami, rozwijać pewność siebie i umiejętności podejmowania decyzji. Podpowiada szybkie techniki uspokajania umysłu i porządkowania myślenia. Uczy, jak żyć tu i teraz, zamiast stale przeżywać przeszłe wydarzenia i antycypować wszystko, co złe może cię spotkać w przyszłości.

Dzięki tej książce:

dowiesz się, jak radzić sobie ze swoimi lękami,

poznasz praktyczne techniki pokonywania negatywnych myśli i łagodzenia stresu,

nauczysz się panować nad nadmiernym myśleniem i cieszyć się chwilą obecną.

Azymut

 • Autor: 

  Chase Hill

 • Format: 

  205x140 mm

 • Ilość stron: 

  192

 • ISBN: 

  9788381518383

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2024

Polecamy