Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8371-190-4
Autor: Megan Ramos
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788383711904
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: kobiece

Schudnij zdrowo i skutecznie. Zastosuj post przerywany i obserwuj, jak twoje życie zmienia się na lepsze

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, dlaczego jedne diety działają, a inne nie? Bezskutecznie próbowałaś uregulować hormony, zrzucić zbędne kilogramy albo po prostu lepiej poczuć się w swoim ciele? Jeśli tak "Post przerywany dla kobiet" jest dla ciebie! Jeśli zmagasz się z cukrzycą typu 2, insulinoopornością czy chorobami tarczycy, to z pewnością odczuwasz zaburzenia metabolizmu czy wahania wagi. Megan Ramos, którą w młodości spotkały podobne zaburzenia, ma prosty sposób na kłopoty z utrzymaniem masy ciała i opanowaniem zmęczenia i stresu - post przerywany opracowany z myślą o kobietach.

Ta wypełniona po brzegi wiedzą i praktycznymi wskazówkami książka to coś znacznie więcej niż kolejny poradnik. To kompendium wiedzy, dzięki któremu zrozumiesz, jak działają hormony, czego potrzebuje twój organizm i jak za sprawą diety okienkowej możesz odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.

Zapomnij o ciągłym liczeniu kalorii i odmawianiu sobie ulubionych potraw. Z postem przerywanym możesz osiągnąć swoje cele bez wyrzeczeń i stresu. Dzięki praktycznym wskazówkom, planom posiłków oraz strategiom dostosowanym specjalnie dla kobiet, ta książka stanie się twoim niezawodnym przewodnikiem w podróży ku zdrowszemu i bardziej zbalansowanemu życiu.

Jesteś gotowa zmienić swoje życie? Włącz post przerywany do swojej codziennej rutyny i przywitaj nową, zdrowszą i szczęśliwszą wersję siebie!

Azymut

 • Autor: 

  Megan Ramos

 • Format: 

  205x145 mm

 • Ilość stron: 

  328

 • ISBN: 

  9788383711904

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2024

Polecamy