Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65400-47-5
Autor: David R. Hawkins
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788365400475
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Virgo

Prosta i dostępna eksploracja najbardziej znanego dzieła autora bestsellera "Siła czy moc" Davida R. Hawkinsa, M.D., Ph.D., Mapy Poziomów Świadomości, która pomoże Ci doświadczyć uzdrowienia i transcendencji.

Światowej sławy autor, psychiatra, klinicysta, nauczyciel duchowy i badacz świadomości, David R. Hawkins, dzieli się tym, że wszyscy jesteśmy urodzeni z energetyczną częstotliwością w obszernym polu świadomości. A dzięki Mapie Świadomości możemy naprawdę zrozumieć cały spektrum ludzkich emocji i świadomości.

Wykorzystując unikalną metodę testowania mięśni, dr David R. Hawkins przeprowadził ponad 250 000 kalibracji podczas 20 lat badań, aby zdefiniować zakres wartości, postaw i emocji, które odpowiadają poziomom świadomości. Ten zakres wartości - wraz z logarytmiczną skalą od 1 do 1000 - stał się Mapą Świadomości, o której dr David R. Hawkins pierwszy raz napisał w swojej bestsellerowej książce "Pozwól sobie i Moc przeciw Siły".

Dzięki Mapie, dr David R. Hawkins przedstawił całe spektrum świadomości, począwszy od niższych poziomów Wstydu, Win, Apatii, Strachu, Gniewu i Dumy; poprzez Odwagę, Akceptację i Rozumienie; aż do bardziej rozwiniętych poziomów Miłości, Zachwytu, Pokoju i Oświecenia. Te "wyższe" pola energetyczne są nośnikiem ogromnej energii życiowej.

Kluczowy podręcznik na temat nauk dr Davida R. Hawkinsa na temat ludzkiej świadomości i związanych z nimi pól energetycznych, Mapa Świadomości Wyjaśniona oferuje wprowadzenie i głębsze zrozumienie Mapy, z wizualnymi wykresami i praktycznymi zastosowaniami, które pomogą ci uzdrowić się, wyzdrowieć i ewoluować do wyższych poziomów świadomości i energii.

Ta oświecająca książka przekracza granice konwencjonalnej mądrości, integrując obszary psychologii, filozofii i duchowości w potężnej eksploracji ludzkiej świadomości i ludzkiego potencjału, aby pomóc ci być skuteczniejszym we wszystkich obszarach twojego życia.

Niektóre z najważniejszych punktów to:

· Przemyślana fuzja psychologii, filozofii i duchowości.
· Kompleksowa interpretacja prawa przyciągania i jego intrinsyczne połączenie z świadomością i ewolucją osobistą.
· Naukowo uzasadniony przewodnik po wykorzystaniu mocy pozytywnego myślenia i jego praktycznych zastosowaniach.
· Wnikliwa perspektywa na dynamiczną relację 'moc kontra siła', oferująca świeże spojrzenie na relacje osobiste i zawodowe.
· Wzbogacająca kolekcja praktycznych ćwiczeń i afirmacji zaprojektowanych, aby obudzić i zwiększyć twoją świadomość.

Dr David R. Hawkins ma niezwykłą zdolność do upraszczania złożonych koncepcji. Bez względu na to, czy szukasz książek motywacyjnych dla kobiet, książek o przywództwie dla aspirujących przedsiębiorców, czy książek o zachowaniu, aby zrozumieć niuanse interakcji międzyludzkich, ta książka może rewolucjonizować twoje postrzeganie i interakcje ze światem, inspirując głęboką transformację i pozytywną zmianę.

"To, co osłabia energię życiową, należy unikać: wstyd, winę, zamieszanie, strach, nienawiść, dumę, beznadzieję i fałsz. To, co podnosi życie, należy realizować: prawda, odwaga, akceptacja, rozum, miłość, piękno, radość i pokój." -David R. Hawkins, M.D., Ph.D.

Niezależnie od tego, czy jesteś uczonym, entuzjastą rozwoju osobistego, czy po prostu na ścieżce odkrywania samego siebie, ta książka pomoże ci żyć bardziej świadomie i prowadzić bardziej świadome i satysfakcjonujące życie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  David R. Hawkins

 • Liczba stron: 

  452

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  978-83-65400-47-5

 • Tłumacz: 

  Bożena Pierga

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...