Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-473-5
Autor: Natalia Rose
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373774735
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Surowe pożywienie

   Serce wzbiera mi wdzięcznością, gdy wspominam wsparcie, jakie otrzymałam pracując nad niniejszą książką.
    Dziękuję moim klientom i czytelnikom – jesteście dla mnie nieustannym źródłem inspiracji. To dzięki temu, że tak odważnie chwytacie się pomysłów stanowiących podstawę mojej praktyki i wprowadzacie je w życie, oraz dzięki codziennie odnoszonym przez was sukcesom robię wszystko, co tylko jest w mojej mocy, by dotrzeć z tym przesłaniem do jak najszerszego kręgu odbiorców. Ogromne dzięki za rozpuszczanie wieści!
    Nigdy nie udałoby mi się dokonać tego wszystkiego bez udziału pewnej wyjątkowo ważnej osoby, Angeli Arias, która przez wiele lat opiekowała się moimi dziećmi, pozwalając mi prowadzić praktykę i pisać będąc pewną, że są bezpieczne i otoczone miłością. Z głębi serca dziękuję jej za ten dar spokoju umysłu.
    Wam, Thandi i Tomi, dziękuję za okazaną cierpliwość. Jesteście wspaniali!
    Lawrence, mój dom jest tam, gdzie t y. Dziękuję ci, że jesteś „ostatnim dobrym mężem” i najwspanialszym ojcem dla naszych dzieci.
   Ta książka nigdy by nie powstała, gdyby nie wybitni, postępowi fizycy kwantowi i badacze zagadnień związanych z polem elektromagnetycznym. Richardzie Gerberze, Valerie Hunt, to w szczególności prowadzone przez was badania mnie zainspirowały. Dziękuję za to, że realizujecie swoje życiowe cele, tak że wszyscy możemy korzystać z waszej wiedzy!
    Ogromne dzięki dla Bruce’a Tainio za poświęcenie mi tak wielkiej ilości swojego czasu i ocenę wczesnej wersji książki. Ofiarował mi czas i uwagę, którymi nie miał nawet czasu obdarowywać. Bruce, chcę, abyś wiedział, jak bezbrzeżnie jestem ci wdzięczna za podzielenie się ze mną wiedzą o wibracjach, elektromagnetyzmie i przyszłości rolnictwa. Możliwość poznania cię była niezwykłym darem i odpowiedzią na długie poszukiwania. Jesteś geniuszem.
   Nicolo Robins, przez całe lata zapewniałaś niemożliwe do opisania wsparcie służące mojemu rozwojowi. Dzięki tobie zarówno moje życie, jak i wizja, stały się znacznie bogatsze.
   Pragnę wyrazić wdzięczność źródłu porad, jakie dotarły do mnie z królestwa ducha. Na pozór znikąd pojawiło się w moim życiu wiele pomysłów i objawień. Wiem jednak, że zesłały mi je Niebiosa. Ta życzliwa obecność, obdarzająca mnie nieustannym strumieniem informacji i inspiracji, uczy mnie pokory i wzbogaca.
   Dziękuję ogromnie Ibrahimowi Bengayowi z Raw Bake-ry i Sarmie Melngailis z restauracji Pure Food and Wine za podzielenie się ze mną smakowitymi przepisami, które znalazły się w tej książce. To dwie z najważniejszych osób związanych z surowym pożywieniem i jestem im wdzięczna za czas, jaki poświęciły, by zaofiarować swoje przepisy i wsparcie.
    Gilu Jacobsie, jesteś nauczycielem, który towarzyszył mi na każdym etapie mojej wędrówki. Masz swój udział w uleczeniu wszystkich tych osób, na które wpłynie niniejsza książka. Jesteś nauczycielem przepełnionym skromnością, a zainspirowałeś i pomogłeś uleczyć znacznie więcej osób niż jesteś tego świadom. Dla nas wszystkich jesteś darem!
    Marku Sayersie, Christy Ferer, nigdy nie zapomnę tego, co dla mnie zrobiliście.
    Specjalne podziękowania należą się Gerardo Somozie i Richardowi Ljoenesowi za przepełniony życiem artyzm, jaki przelali na projekt okładki. Anno Bliss, wydawco nadzwyczajny: to ty, stojąca w kuluarach, sprawiłaś, że cały ten projekt rozwinął się tak, jak było mu to przeznaczone. Oprócz tego, że wykazujesz się zdumiewającym skupieniem, wrodzonym talentem i nienagannym instynktem, to czystą radością jest z tobą przebywać, a tworzenie naszej drugiej wspólnej książki było dla mnie prawdziwą przyjemnością.
   Judith Regan, nie wiesz nawet, jaką jesteś dla mnie inspiracją. W twoim świecie największe z marzeń – i tylko one – stają się rzeczywistością. Kocham cię!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Natalia Rose

 • Tytuł oryginału: 

  Raw Food Life Force Energy: Enter a Totally New Stratosphere of Weight Loss, Beauty, and Health

 • Liczba stron: 

  320

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-473-5

 • Tłumacz: 

  Grzegorz Ciecieląg

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...