Idealna Sylwetka
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7746-684-1
Autor: Jillian Michaels
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788377466841
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Laurum

Wprowadzenie do książki

Idealna sylwetka

Mój tajny przepis na prostą, szybką i trwałą utratę wagi

   Moje porady są proste, efektywne, tanie i łatwe do zastosowania. Zycie jest wystarczająco trudne bez strachu przed ćwiczeniami i bez nieustannego katowania się dietą. Z Idealną sylwetką nie musi już takie być.
   Obalę mity o odchudzaniu się i położę kres niebezpiecznej modzie na diety niszczące twój metabolizm i stawiające cię wiecznie na przegranej pozycji. Dokładnie tak - koniec ze wszystkimi tymi bzdurami, którymi cię do tej pory karmiono i które łykałeś bez zastanowienia. Dieta lemoniadowa, dieta beztłuszczowa, ograniczanie węglowodanów... nigdy więcej! Nie czas na tanie sztuczki. Zamiast tego mam dla ciebie setki sprawdzonych prostych i łatwych do zastosowania metod, które gwarantują ci efekty - prawdziwą odmianę twojego ciała.
   Moja ostatnia obietnica przed startem: trwałość efektów. Wszystko, co wiem o dietach i zrzucaniu zbędnych kilogramów, skondensowałam w tej książce. Tu znajdziesz wszystko i tylko to, czego potrzebujesz.
   W książce Idealna sylwetka najlepsze jest to, że wcale nie musisz ściśle trzymać się wszystkich opisanych przeze mnie instrukcji. Możesz wybrać to, co sprawdza się w twoim przypadku najlepiej, co możesz bez problemu zastosować i co da ci znakomite rezultaty.
   Idealną sylwetkę podzieliłam na osiem rozdziałów, tak by zająć się z osobna każdą sferą twojego życia, w której możesz napotkać jakieś trudności czy co do której możesz mieć wątpliwości. Jedzenie, ruch, życie w biegu, domowa codzienność — o czym tylko pomyślisz, na pewno o tym napisałam! Cokolwiek robisz i gdziekolwiek jesteś, o nic nie musisz się martwić - mamy to opracowane. W każdej możliwej sytuacji jestem z tobą i mam dla ciebie właściwą dietę, ćwiczenia i życiowe porady, które pozwolą ci dotrzeć na szczyt.
   Zajęłam się też wszystkimi możliwymi wymówkami i próbami autosabotażu, począwszy od braku wsparcia i niskiej samooceny, na problemach ze znalezieniem czasu, dostępem do siłowni czy ograniczeniami finansowymi skończywszy. Teraz, jeśli którakolwiek z tych przeszkód pojawi się na twojej drodze, będziesz znal już całe mnóstwo sposobów na to, jak je obejść.
  Nie chodzi jednak tylko o unikanie wymówek. Pomogę ci zoptymalizować twoją zdolność do spalania tłuszczu, udoskonalić twoją sylwetkę, pokażę, jak właściwie używać suplementów diety, jak komponować posiłki, kiedy je jeść, jak wykorzystać zmienność temperatury ciała, jak nie ulegać pokusom, a nawet jak sprytnie dobrać ubrania, by podkreślić swoją sylwetkę.
   Teraz, kiedy wiesz już, czego się spodziewać, weźmy się do roboty i zmieńmy raz na zawsze twoje ciało, twoje zdrowie i twoje życie!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jillian Michaels

 • Tytuł oryginału: 

  Slim for Life: My Insider Secrets to Simple, Fast, and Lasting Weight Loss

 • Liczba stron: 

  282

 • Wymiary: 

  158x240

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7746-684-1

 • Tłumacz: 

  Natalia Pola Ciołkiewicz

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...